Fani martwią się o Adrianę Kalską. Na nowym zdjęciu wygląda jak totalne przeciwieństwo siebie. Uleciał z niej cały seksapil

Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska mocno zaniepokoiła fanów. Dodała nowe zdjęcie, a część internautów jej nie poznała. Wielu z nich pytało, czy to na pewno ona.

Adriana Kalska przez kilka ostatnich lat tworzyła szczęśliwy związek z Mikołajem Roznerskim. Niemniej jednak rzadko pojawiali się razem na salonach i udzielali wywiadów. Fani mogli ich za to oglądać podczas wspólnej gry w serialu M jak miłośćZ czasem jednak doszła do nich smutna informacja. Para przestała się obserwować na Instagramie, co sprowokowało falę podejrzeń. W końcu głos zabrała sama Adriana.

Wypowiem się na ten temat raz i ostatni. Tak, to prawda. W połowie grudnia rozstaliśmy się z Mikołajem Roznerskim. Rozstania dla nikogo nie są łatwe. Nasze prywatne drogi się rozeszły, jednak zawodowo nadal będziecie mogli nas oglądać na scenie i ekranie. Bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności – przekazała.

Kalska od czasu rozstania nie ograniczyła kariery. Wręcz przeciwnie. Dalej występu w serialu u boku Roznerskiego, a oprócz tego jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Właśnie zamieściła tam swoją nową fotkę, na której widać ją po metamorfozie.

Adriana Kalska zmieniła się nie do poznania

Aktorka zapozowała do zdjęcia we włosach spiętych w kok, w okularach, bez sztucznych rzęs i grama makijażu. Jej look zupełnie zaskoczył fanów. Wielu z nich nie mogło jej rozpoznać i dopytywały w komentarzach, czy to na pewno ona. To tylko niektóre wpisy internautów:

 • Gdzie jest Ada. Oddaj Adę.
 • Jakaś niepodobna pani do siebie.
 • A gdzie te bujne rzęsy?
 • To na pewno pani…?

Sama Adriana w opisie wyjaśniła, że jest zmęczona po pracy.

Dla porównania zamieszczamy więcej zdjęć aktorki.

Jak widać, Adriana nie boi się pokazywać w żadnym wydaniu. Zresztą w rozmowie z Jastrząb Post mówiła o tym, że każda kobieta jest piękna i powinna kochać samą siebie:

Każda kobieta jest piękna, każda z nas jest inna, wyjątkowa. Kochajmy siebie. Kochajcie się w ogóle. Jakby była miłość na świecie nie byłoby wojen. Z takim pozytywnym przesłaniem dziś do Was wychodzę. Niech to się wszystko skończy. Niech każdy zajmie się sobą i nie krzywdzi innych.

Zgadzacie się z tym przesłaniem?


Adriana Kalska

Adriana Kalska

Adriana Kalska i Mateusz Kmiecik

Adriana Kalska i Mateusz Kmiecik

Adriana Kalska i Mateusz Kmiecik

Adriana Kalska i Mateusz Kmiecik

Komentarze

 • Gość pisze:

  Normalna jak każda z nas bez makijażu. Nie wiem czemu tak się utarło, że każdy myśli, że celebrytki to już tak wyglądają jak z makijażem na stałe.

 • ladnaa mirinda pisze:

  Beata Kozidrak jest ładniejsza od Cichopek

 • Gość pisze:

  Nie zbrzydła tylko wyszczuplała,trzymaj się dziewczyno.
  Dzięki.

 • Gość pisze:

  No,trochę zbrzydła niestety.

 • Gość pisze:

  Przecież to charakteryzacja do roli już nie róbcie problemów tam gdzie ich nie ms

 • Gość pisze:

  Przecież ona jest po próbach. Jak człowiek jest totalnie zmęczony to jak ma wyglądać? Jak te celebryty co leżą w szpitalach w pełnym makijażu? Szacunek dla Ady za pokazywanie prawdy

 • Gość pisze:

  Śliczna,tylko oczka bardxo smutne,po ktorych widac ukryte w sercu ciernie ale niech trzyma gardę podniedioną wysoko😘😘

 • Gość pisze:

  Ada to nie wypada . Przecież nie jesteś maszkarada 😁

  • Sylwia pisze:

   Cóż kobitka przechodzi ciężki Czas rozstanie z mężem i zaniedniedbała się niestety ale czas leczy rany więc wszystkiego dobrego Pani Ado

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×