NewsyMonika Richardson zabrała partnera na ściankę. Wielki debiut nowej pary na salonach. Stworzyli piękny duet

Monika Richardson zabrała partnera na ściankę. Wielki debiut nowej pary na salonach. Stworzyli piękny duet

Monika Richardson
Monika Richardson
Zuza Maciejewska
18.06.2021 16:00, aktualizacja: 18.06.2021 16:53

Monika Richardson przez dziesięć lat była partnerką, a przez prawie siedem żoną Zbigniewa Zamachowskiego. Chociaż wydawałoby się, że są ze sobą szczęśliwi, na początku 2021 roku poinformowali o tym, że ich drogi się rozeszły. Dziennikarka długo nie narzekała na samotność. Zaczęła się spotykać z biznesmenem, Konradem Wojterkowskim. Niedawno wybrali się na wspólny urlop z dziećmi, który relacjonowali w social mediach.

Fakt, że Monika jest szczęśliwa, nie spodobał się części internautów. Podkreślali, że w ich ocenie za szybko weszła w nowy związek. Richardson nie pozostawiła tego bez reakcji. W jednym poście na Instagramie napisała, że jeszcze nie pogodziła się z rozstaniem z Zamachowskim. Podkreśliła, że być może nigdy nie dojdzie w pełni do siebie. Przyznała, że była osobą współuzależnioną:

Dzisiaj zamieszczam jeszcze jeden fragment książki Kuby Zająca „HALT”, tym razem o grozie samotności, nie tylko alkoholika. Pytacie, czy nie za szybko zamknęłam poprzedni rozdział życia. Otóż ja jeszcze niczego nie zamknęłam. Długo będę się leczyć z mojego dziesięcioletniego związku, w którym byłam złodziejką męża, złą macochą i osobą współuzależnioną jednocześnie. Może nigdy nie dojdę do siebie w pełni.

Richardson dodała, że nie zamierza pozwolić sobie jednak na to, by życie uciekło jej między palcami.

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zadebiutowali na imprezie

Monika Richardson nie tylko wybrała się z nowym partnerem na wakacje, ale niedawno pojawiła się z nim na branżowej imprezie, szóstej edycji plebiscytu Lwice Biznesu. Zakochani wspólnie pozowali do zdjęć.

Dziennikarka postawiła na długą, ciemną narzutę, którą połączyła z jasną, elegancją sukienką. Wybrała ciemną torebkę. Włosy zaczesała na bok, zadbała o wieczorowy makijaż. Jej partner pozwolił sobie na nieco luźniejszy look. Ubrał się w T-shirt z nadrukiem, który połączył z czarnymi spodniami i marynarką.

Gwiazda, oprócz tego, że zaliczyła debiut z nowym partnerem na salonach, odebrała nagrodę, czym pochwaliła się na Instagramie:

Taką statuetkę dostałam i nie zawaham się jej użyć… A że jestem Lwicą Biznesu, to zapraszam do skorzystania z usług Richardson PR. Osobiście uważam, że warto. Miłego piątunia!

Zdjęcia Moniki Richardson i jej nowego partnera zrobione podczas tego wydarzenia znajdziecie w galerii.

Monika Richardson odebrała nagrodę
Monika Richardson odebrała nagrodę
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski na branżowej imprezie
Monika Richardson odebrała nagrodę
Monika Richardson odebrała nagrodę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także