Szukaj

Dla Joanny Liszowskiej warto było czekać na otwarcie teatrów. Gwiazda kusiła na potęgę zgrabnymi nogami

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska wróciła na scenę i od razu zachwyciła zgrabnymi nogami. Dla tych widoków warto było czekać na otwarcie teatrów. Zobaczcie zdjęcia.

Joanna Liszowska gra jedną z głównych ról w serialu Przyjaciółki, co ugruntowało jej pozycję w polskim show-biznesie. Cieszy się sporą popularnością wśród widzów, a także internautów, którzy bacznie obserwują jej media społecznościowe. Głównie relacjonuje swoim fanom projekty zawodowe. Od czasu do czasu zdarza jej się jednak pokazać nieco prywatności, a pandemia koronawirusa i to, że zmuszeni byliśmy zostać w domach, spowodowało, że częściej mogliśmy podziwiać piękną aktorkę w domowym zaciszu.

Liszowska jest także uważana za jedną z najponętniejszych artystek polskich scen i ekranu. Niezmiennie jej obecność na imprezach budzi emocje, a jej stylizacje odsłaniające wdzięki rozgrzewają do czerwoności głównie męską publiczność, choć i panie zachwycają się pewną siebie i swojej kobiecości aktorkę.

Przerwa spowodowana pandemią odebrała wielbicielom Joanny możliwość oglądania jej posągowej urody. Na szczęście już się to powoli zmienia. Niedawno zachwyciła podczas wyborów Miss Polski 2020. Postawiła na białą kreację z przepastnym dekoltem, od którego nie można było oderwać wzroku.

Znana z burzy blond loków aktorka wróciła także na scenę i tam także zrobiła niezłe wrażenie.

Joanna Liszowska pokazała nogi

Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska gościły na scenie Kliniki Skeczów Męczących. Obie zostały docenione za talent komediowy, a to nie jest takie proste, bo jak wiadomo, łatwiej jest widzów wzruszyć niż rozśmieszyć.

My jednak zwróciliśmy uwagę na ciekawą stylizację Liszy. Aktorka ubrała się w luźną białą koszulę w ciekawy wzór, która podkreśliła jej dekolt, ale tym razem to nogi inna cześć ciała aktorki przyciągała wzrok. Ubrała obcisłe skórzane legginsy i sandałki na obcasie, co dawało efekt niebotycznie długich i smukłych nóg. Wygadała bosko.

Przy okazji można było zauważyć, że z jej włosów zniknął bardzo jasny blond, a loki Liszowskiej mają teraz naturalny odcień. Niezmiennie także na jej twarzy gości promienny uśmiech.

Tylko ona potrafi tak oczarować widzów.


Joanna Liszowska w Klinice Skeczów Męczących

Joanna Liszowska w Klinice Skeczów Męczących

Joanna Liszowska w Klinice Skeczów Męczących

Joanna Liszowska w Klinice Skeczów Męczących

Joanna Liszowska w Klinice Skeczów Męczących

Joanna Liszowska w Klinice Skeczów Męczących

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×