Anna Lewandowska w skarpetkach za ponad 600 złotych. To dopiero szczyt luksusu

Anna Lewandowska w skarpetach za 600 zł

Anna Lewandowska w skarpetach za 600 zł

Anna Lewandowska na Instagramie zachęca internautki do podjęcia kolejnego wyzwania. Przy okazji zdradziła, że nosi skarpetki za ponad 600 złotych.

Anna Lewandowska przez całą ciążę nie zwalniała tempa. Zachęcała internautki do aktywności fizycznej i brania udziału w wyzwaniach treningowych. Towarzyszyła im niemal do samego końca, ćwicząc do dnia porodu. Dowodem są zdjęcia z dużym brzuchem z domowej siłowni, które publikowała wielokrotnie.

Anna Lewandowska w skarpetkach za ponad 600 zł

Jedno z ostatnich wyzwań Lewandowskiej niedawno dobiegło końca, a Ania została mamą. Chociaż od porodu minął miesiąc, już przygotowuje dla internautek kolejne niespodzianki. Jak zapowiada w na Instagramie, czegoś takiego jeszcze nie było:

Cieszę się, bo Wasze opinie dotyczące ostatniego wyzwania były tak pozytywne, że odczytuje to jako zachętę do zorganizowania kolejnego. Tym razem… To ja liczę na Was #Lewawracadoformy, ale to dopiero od lipca […] Takiego wyzwania jeszcze u mnie nie było. Ja już nie mogę się doczekać.

View this post on Instagram

We are starting a new challenge in July! training plans, diet plans, and a lot of motivation. Are you in????? ______________________ No i stało się! Będzie wyzwanie!???? Niechcący wygadałam się podczas wczorajszego live z Kaśką @katarzynazielinska.. pytanie, kto wraca z Lewą do formy???? Cieszę się, bo Wasze opinie dotyczące ostatniego wyzwania były tak pozytywne, że odczytuje to jako zachętę do zorganizowania kolejnego. Tym razem… To ja liczę na Was #Lewawracadoformy, ale to dopiero od lipca???? Będą nowe plany treningowe w app, dietetyczne, do dyspozycji dostosowany do wyzwania catering, bedzie duuuużo MOTYWACJI oczywiście na regularnych liveach ???????? No i standardowo niespodzianki ???? Takiego wyzwania jeszcze u mnie nie było. Ja już nie mogę sie doczekać???? A póki co… Zostawiam Was z obecnymi programami w app @Diet_training_by_Ann a sama lecę na spacer ???? #annalewandowska #challengeworkout #motivation #mom

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Nowy post Lewandowskiej przyciągnął uwagę nie tylko treścią, ale także stylizacją. Trenerka na zdjęciu pojawia się ubrana raczej skromnie, bo w jasną koszulkę, czarne spodenki i różowe skarpetki. Ostatni element zasługuje na szczególną uwagę.

Ania ma na sobie skarpetki stworzone przez włoski dom mody Fendi. Model, na który postawiła żona Roberta, kosztuje 150 euro, czyli ponad 600 zł. Wpis zachwycił internautki, które komplementują wygląd i nie mogą doczekać się startu wyzwania:

  • Nie mogę się doczekać. Wchodzę z Tobą w każde wyzwanie.
  • Uwielbiam wyzwania!!! Już nie mogę się doczekać.
  • Ania z Tobą zawsze!!! Zbieram siły na wyzwanie. To na pewno będzie petarda.
  • Piękna i piękne kolory.
  • Już nie mogę doczekać się wyzwania. Wreszcie będę miała mobilizację, żeby zacząć. Świetna ta stylizacja, wyglądasz w niej obłędnie, napradę. Skarpetki mega!

A wy, ile wydaliście na najdroższą parę skarpetek w swojej kolekcji?

Zobacz także: Anna Lewandowska mogła nie przeżyć porodu – dopiero teraz zdradziła, że była o krok od śmierci


Anna Lewandowska w skarpetach za 600 zł

Anna Lewandowska w skarpetach za 600 zł

Anna Lewandowska w skarpetach za 600 zł

Anna Lewandowska w skarpetach za 600 zł

Anna Lewandowska wybrała skarpety Fendi

Anna Lewandowska wybrała skarpety Fendi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×