NewsyMichał Szpak wyprawił 30. urodziny. Stylizacja odjechana. Tylko co on ma na stopach? To chyba nie są buty

Michał Szpak wyprawił 30. urodziny. Stylizacja odjechana. Tylko co on ma na stopach? To chyba nie są buty

Michał Szpak wyprawił 30. urodziny. Stylizacja odjechana. Tylko co on ma na stopach? To chyba nie są buty
Elwira Szczepańska
15.12.2020 19:20, aktualizacja: 15.12.2020 20:25

26 listopada Michał Szpak skończył 30 lat. Z tej okazji zaprosił przyjaciół w góry, gdzie świętował w gronie kilku osób – na tyle, na ile pozwalają obecne restrykcje, wprowadzone przez rząd w wyniku pandemii koronawirusa.

Nie zapomnieli o nim także producenci i koledzy The Voice of Poland, na którego planie wówczas pracował. Życzenia i prezenty płynęły z całej Polski, ale i świata.

Prezentów dostałem naprawdę bardzo dużo, takich ogromnie znaczących. Za które wszystkim dziękuję, bo przychodziły nie tylko z Polski, ale też z zagranicy. Naprawdę ogromnie dziękuję za te tony słów, tony życzeń. A jako 30-latek czuję się świetnie, bo wiem, że rozpoczyna się nowy etap w moim życiu, który będzie fantastyczny - mówił w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Michał swoją "trzydziestkę" postanowił, że urodzin nie będzie celebrował tylko przez jeden dzień. Sukcesywnie spotyka się ze znajomymi w wąskim gronie, by zachować wszystkie normy bezpieczeństwa.

A impreza urodzinowa jeszcze przede mną. To jest tajemnica, ale moje urodziny nie trwają jeden dzień, a bardziej dwa miesiące - zdradził.

Jak powiedział, tak też robi. Właśnie na Instagramie zdał relację z kolejnego przyjęcia. Tym razem imprezuje z siostrą, Ewą.

Michał Szpak: impreza z okazji 30. urodzin. Co nałożył na stopy?

Kolejna impreza odbyła się w domu. Na Instagramie możemy podziwiać zdjęcia z balowania w towarzystwie Ewy Szpak i psiaka. Michał jak zwykle zaszalał ze stylizacją. Pojawia się w relacji w białym kombinezonie do złudzenia przypominającym zimową bieliznę. Ma rozpuszczone włosy. Wokół są balony, na czele z tym z 30-stką. Możemy podziwiać choinkę, ale jakoś nie da się oderwać wzroku od tego, co ma na stopach. Nie są to buty, ani nawet skarpetki. Raczej artysta poszalał i nałożył rękawiczki. W zasadzie nie jest nigdzie napisane, że nie można, a jak wiadomo, kreatywność Michała nie ma granic. Nie da się ukryć, że pomysłowo.

Michał Szpak - urodziny
Michał Szpak - urodziny

Relacja dowodzi, że impreza w towarzystwie Ewy była bardzo udana. Oboje są uśmiechnięci  i widać, że doskonale się czują w swoim towarzystwie. Cóż, pozostaje poczekać na kolejne urodzinowe party i oryginalne stylizacje Michała.

Michał Szpak - urodziny
Michał Szpak - urodziny
Michał Szpak - co ma na stopach?
Michał Szpak - co ma na stopach?
Michał Szpak - urodziny
Michał Szpak - urodziny
Michał Szpak - urodziny
Michał Szpak - urodziny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także