NewsyMarta Manowska nie wytrzymała na wizji. Wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości" pękło jej serce!

Marta Manowska nie wytrzymała na wizji. Wspominając Cezarego z "Sanatorium miłości" pękło jej serce!

Marta Manowska wspomina Cezarego
Marta Manowska wspomina Cezarego
Kuba Górski
22.02.2019 13:00

Marta Manowska wyjawiła w jaki sposób pożegnała się ze zmarłym Cezarym Mockiem z Sanatorium miłości. Gwiazda TVP na żywo rozpłakała się przed telewidzami śniadaniówki.

Marta Manowska przeżyła ostatnio prawdziwy dramat. Powodem jej rozpaczy była nagła śmierć uczestnika Sanatorium miłości. Cezary Mocek zmarł w wieku 67 lat, a jego śmierć jest ogromnym ciosem dla wszystkich bohaterów programu. Manowska podczas swojej wizyty w śniadaniówce TVP, wraz z towarzyszącą jej Wiesławą Kwiatek, wspominały kolegę z programu.

Marta ze łzami w oczach wyjawiła na antenie w jaki sposób pożegnała pana Cezarego. Po śmierci emeryta Manowska napisała na swoim Instagramie wzruszający post, jednak to nie wszystko:

 My się Cezarym wszyscy zachwyciliśmy od pierwszego dnia. Tym jak on pochodził do życia, jak zarażał energią życiową, optymizmem. Taki poziom inteligencji, elegancji, klasy, a z drugiej strony prostoty w podejściu do życia – mówiła z łzami w oczach Marta.

Manowska podczas emisji programu Sanatorium miłości prowadziła korespondencję z Cezarym Mockiem, którą obecnie nazwała "mentalnym testamentem":

Cezary powtarzał, że nigdy nie jest za późno na miłość, ale zawsze jest za wcześnie na samotność. Ja te słowa zapamiętam na zawsze. Mój telefon jest pełen jego przemyśleń. Chyba przez przypadek dostałam jego testament mentalny – wyznała Marta na antenie "Pytania na śniadanie".

Prezenterka TVP wyjawiła z rozdartym sercem, że następny odcinek Sanatorium miłości zostanie nagrany w hołdzie dla zmarłego Cezarego, blok będzie całkowicie poświęcony przemijaniu, miłości i śmierci.

Czy show TVP bez pana Cezarego nadal będzie hitem stacji?

  • Uczestnicy i prowadząca Sanatorium miłości
  • Wiesia z Sanatorium miłości jest podstawiona?
  • Sanatorium miłości - obsada
  • Wiesia z Sanatorium miłości jest podstawiona?
  • Marta Manowska – Sanatorium miłości, konferencja programu
  • Cezary Mocek - sanatorium miłości
  • Uczestnicy programu sanatorium miłości
[1/7] Uczestnicy i prowadząca Sanatorium miłości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także