NewsyMaja Sablewska miażdżąco o Polakach: "Nie mają dobrego stylu". Mówi, nad czym powinni popracować

Maja Sablewska miażdżąco o Polakach: "Nie mają dobrego stylu". Mówi, nad czym powinni popracować

07.04.2024 08:59, aktual.: 07.04.2024 09:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maja Sablewska oceniła dla Jastrząb Post styl ubioru Polaków. Podzieliła się gorzką refleksją. "Żebyśmy lepiej wyglądali, powinniśmy zacząć od tego, jak się czujemy" – jednocześnie poradziła rodakom.

Maja Sablewska zyskała rozgłos jako menadżerka i doradca wizerunkowy. Od lat prowadzi programy modowe w telewizji. Poza tym projektu własne kolekcje ubrań. Reporterka Jastrząb Post Karolina Motylewska miała okazję z nią porozmawiać i zapytać o styl Polaków. Maja podzieliła się gorzką refleksją.

Maja Sablewska miażdży styl Polaków

Czy zdaniem Mai Sablewskiej Polacy mają dobry gust?

Nie. Nie mają dobrego stylu ani jeśli chodzi o ubieranie się, ani jeśli chodzi o komunikowanie się. I tyle. Nie mówię, że wszyscy, bo jest bardzo duża grupa ludzi, która zmienia ten stereotyp. Ale jednak jesteśmy kojarzeni z tym smutniejszym narodem – rozpoczęła nasza rozmówczyni.

Nad czym powinni popracować Polacy? Maja Sablewska ocenia

Maja uważa, że aby lepiej wyglądać, należy zacząć od poprawy samopoczucia.

Żebyśmy lepiej wyglądali, powinniśmy zacząć od tego, jak się czujemy. Czyli powinniśmy popracować nad swoim samopoczuciem, wnętrzem (...). Bądźmy dla siebie mili. Ja zawsze jak widzę fajnie ubraną osobę, to jej to mówię. Jak widzę kogoś w dobrym nastroju, to się uśmiecham. Staram się nie wprowadzać negatywu w życie, bo i tak jest szaro, buro – stwierdziła.
Źródło artykułu:JastrzabPost.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także