Magdalena Ogórek ma nowe zajęcie? Fani zachwycają się jej zdjęciem. "Magda jak wino!"

Czy Magdalena ogórek zmienia branżę?
Czy Magdalena ogórek zmienia branżę?
Źródło zdjęć: © INsta, KAPIF

06.06.2024 15:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Gdy w lutym tego roku TVP została przejęta przez nową władzę, Magdalena Ogórek, która dotychczas była gwiazdą stacji, zniknęła z telewizji. Teraz znowu się pojawiła i zapowiedziała nową drogę zawodową.

Magdalena Ogórek dała się poznać szerszej publiczności w 2015 roku jako kandydatka na prezydenta z ramienia SLD. Choć, jak wiadomo, wyborów nie wygrała, to szybko została telewizyjną osobowością i twarzą TVP. Prowadziła m.in. program "W tyle wizji" oraz "W kontrze". Kiedy jednak PiS przegrał wybory, kariera Magdy Ogórek również się skończyła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Chociaż chwilę było o niej cicho pod względem zawodowym, to Magdalena Ogórek dała właśnie wielu osobom powód do dyskusji. Dziennikarka zamieściła bowiem na swoim Instagramie filmik, na którym widać, jak patrzy w kamerę i stara się pozować.

Ułożyć się do zdjęcia trzeba umieć - podpisała wymownie nagranie.

Ten jeden gest sprawił, że w komentarzach zaczęły się spekulacje na temat tego, że dziennikarka wraca do zawodu modelki! To nie byłby przecież jej debiut, bo jak kiedyś wyznała, koledzy robili jej zdjęcia i wysyłali do różnych magazynów, dzięki czemu pewnego razu twarz Magdy wylądowała na okładce "Bravo".

Fani chwalą figurę Magdy Ogórek

Poza głośna dyskusją na temat wybory nowej ścieżki zawodowej przez Ogórek, w komentarzach roiło się od komplementów na temat sylwetki dziennikarki.

"Magda co za look!", "Sylwetki można jej pozazdrościć. Piękna kobieta z sylwetką młodziutkiej dziewczyny", "Magda jak wino! Chciałabym w Pani wieku tak doskonale wyglądać", "Piękna kobieta" - można przeczytać w komentarzach.

Myślicie, że Magda Ogórek nadaje się na modelkę?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także