Szukaj

Niezapomniane fryzury z MET Gali 2016. Niektóre gwiazdy naprawdę postarały się o wyjątkowy wygląd

Fryzury gwiazd na MET Gali fot East News, ONS, Instagram

Fryzury gwiazd na MET Gali fot East News, ONS, Instagram

Fryzury gwiazd na MET Gali 2016

Fryzura to tak samo ważna część stylizacji, co suknia czy buty. Nic zatem dziwnego, że sporo gwiazd zaproszonych na tegoroczną edycję MET Gali do nowojorskiego Instytutu Ubioru Metropolitan Museum of Art stanęło na wysokości zadania i zaprezentowało się w naprawdę kunsztownych uczesaniach. To, czy były one gustowne, pozostaje inną kwestią…

Niewątpliwie tytuł najciekawiej uczesanej gwiazdy MET Gali 2016 należy do Lupity Nyong’o. Aktorka wystąpiła w zielonej sukni Calvin Klein, butach Jimmy Choo oraz biżuterii Tiffany. Jednak to wysokie uczesanie najbardziej zwracało uwagę.

Wzrok trudno też było oderwać od młodziutkiej gwiazdy Disneya. Zendaya Coleman pojawiła się w asymetrycznej sukni Michaela Korsa (projektant towarzyszył jej zresztą na gali) i fryzurze stylizowanej na słynne uczesanie francuskiej piosenkarki Mireille Mathieu.

Na srebrno-siwe włosy w stylu vintage dopełniające stylizację z suknią H&M w roli głównej zdecydowała się Ciara. Niebanalny kok z grzywką, jako uzupełnienie kreacji Prady, wybrała Katy Perry. Natomiast belgijska projektantka Diane von Fürstenberg wpięła we włosy motyle. Dołączyła w ten sposób do grona gwiazd MET Gali 2016 z niebanalnie udekorowaną głową (zobacz więcej).

Która z fryzur podoba się wam najbardziej?

Zobacz także: Gwiazdy w kreacjach z sieciówki na MET Gali 2016 [GALERIA FOTO]

Zobacz także: Biel rządziła na MET Gali 2016 [GALERIA FOTO]

Zobacz także: Tłum gwiazd na MET Gali 2016. Zobacz ich kreacje [GALERIA FOTO]


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×