NewsyCórka Elvisa kompletnie zniszczona przez narkotyki! "Wygląda jak wrak samej siebie! Wątroba dawno odmówiła posłuszeństwa"

Córka Elvisa kompletnie zniszczona przez narkotyki! "Wygląda jak wrak samej siebie! Wątroba dawno odmówiła posłuszeństwa"

Lisa Marie Presley narkotyki
Lisa Marie Presley narkotyki
Aneta Błaszczak

06.06.2017 18:33, aktual.: 06.06.2017 20:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Lisa Marie Presley to córka Elvisa Presleya i Priscilli Presley. Wychowywana od początku w artystycznym środowisku, będąca na ciągłym świeczniku, już jako dziewczynka nie miała normalnego dzieciństwa, co prawdopodobnie wpłynęło na całe jej życie.

Niespełna pięćdziesięcioletnia kobieta była już czterokrotnie mężatką - z Dannym Keoughem, Michaelem Jacksonem, Nicolasem Cage'em i Michaelem Lockwoodem. Prasa pisała o aspirującej aktorce głównie w kontekście jej kolejnych, nieudanych związków bądź też upodobania do środków odurzających.

Okazuje się, że obecnie stan córki Króla Rock and Rolla jest bardzo słaby:

Doprowadziła się do przerażającego stanu, waży 45 kilo i jej przyjaciele martwią się, że zabije się za pomocą narkotyków i proszków - tak jak jej ojciec! - pisze RadarOnline.

Dziedziczka fortuny Elvisa, którą konsekwentnie przepuszczała na mocno imprezowy styl życia, wygląda "jak wrak i cień samej siebie". Podobno "jej narządy odmawiają posłuszeństwa", i to do tego stopnia, że znajomi Lisy przewidują, że może nie doczekać 40 rocznicy śmierci sławnego ojca, która będzie miała miejsce 16 sierpnia:

Lisa Marie jest uzależniona od narkotyków, wygląda jak widmo samej siebie. (...) Jest szansa, że przekroczyła punkt z którego nie ma odwrotu, wszystkie narządy ją zawodzą, a wątroba dawno odmówiła posłuszeństwa. Ludzie wokół próbują jej pomóc, ale bezskutecznie, w tym momencie wygląda to tak, że skończy jak własny ojciec - mówią informatorzy portalu.

Strasznie smutna, bardzo tragiczna historia.

Lisa Marie Presley jest uzależniona od narkotyków?
Lisa Marie Presley jest uzależniona od narkotyków?
Lisa Marie Presley jest narkomanką?
Lisa Marie Presley jest narkomanką?
  • Fotografia: okładka książki Elvis&Ginger
  • Elvis Presley
  • Lisa Marie Presley narkotyki
  • 2. Elvis Presley - 55 mln
  • Lisa Marie Presley jest narkomanką?
  • Lisa Marie Presley jest uzależniona od narkotyków?
  • Lisa Marie Presley i Michael Jackson
  • Lisa Marie Presley w dzieciństwie
[1/8] Fotografia: okładka książki Elvis&Ginger
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także