NewsyKardashianka wystawiła ubrania na sprzedaż. Wśród nich… cudo polskiej marki!

Kardashianka wystawiła ubrania na sprzedaż. Wśród nich… cudo polskiej marki!

Kylie Jenner
Kylie Jenner
Elwira Szczepańska
13.03.2021 21:20, aktualizacja: 13.03.2021 21:55

Sara Boruc nie ma zamiaru być tylko żoną swojego sławnego męża Artura Boruca. Bardzo ciężko pracuje na własne nazwisko. Razem z siostrami otworzyła rodzinną firmę, która zajmuje się produkcją biżuterii. Ich błyskotki to lubiana przez kobiety marka Sin by Mannei. Wśród fanek gwiazdy cieszy się ona szczególnym powodzeniem. Zarówno te nowatorskie, jak i klasyczne projekty szybko znikają z magazynów.

Żona Artura Boruca jest też bardzo aktywna na Instagramie. W social mediach codziennie publikuje nowe treści. Informuje fanów zarówno o kolejnych zawodowych posunięciach, oraz o tym co słychać w życiu jej rodziny. Na początku listopada ogłosiła start swojej marki odzieżowej i pokazała pierwsze projekty. Na profilu Sary pojawiło się jej zdjęcie w skórzanym płaszczu. Na wielki sukces nie musiała zbyt długo czekać.

Na Instagramie Kendall Jenner pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje w skórzanej kurtce od Mannei. W tej kreacji jedna z najsłynniejszych celebrytek na świecie postanowiła pożegnać stary rok. Żona Boruca pochwaliła się sukcesem w social mediach. W końcu to gigantyczna reklama, kiedy jedna z Kardashianek pokazała się w ubraniu z jej kolekcji.

Słynna kurtka została wystawiona na sprzedaż w sklepie internetowym Kylie Jenner.

Kylie Jenner sprzedaje kurtkę z kolekcji Sary Boruc

Kurtka, którą nosiła Kendall, trafiła do sklepu z ubraniami Kylie Jenner i można ją było nabyć za prawie pięć tysięcy złotych.

Portal Pudelek skontaktował się z Sarą, żeby zapytać, jak czuje się z tym, że celebrytka nie zatrzymała kurtki z jej kolekcji, tylko postanowiła ją sprzedać. Boruc zapewniła, że nie ma nic przeciwko i cieszy się, że jej projekt znalazł się obok luksusowych światowych marek.

Gdy osoba nabędzie rzecz, staje się ona jej własnością. Może nosić, może zniszczyć, może sprzedać. Jak widać, sprzedaje tam mnóstwo innych swoich rzeczy: Diora, Bottegi, Gucci. A wśród nich moje Mannei.

Obecnie, kiedy próbuje się wejść w podstronę z kurtką, pojawia się błąd. Pudelek zapytał Sarę, czy uważa, że to znak, że jej dzieło znalazło kupca.

Z pewnością. Patrząc na to, jak atrakcyjna była cena. Plus noszone przez Kylie - zapewniła.

Jak widać, Boruc z rozmachem wkracza w wielki świat mody, a reklamy, którą zrobiły jej Kardashianki nie da się przecenić.

Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc
Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc
Kurtka Mannei w sklepie Kylie Jenner
Kurtka Mannei w sklepie Kylie Jenner
Kendall Jenner w kurtce Sary Boruc
Kendall Jenner w kurtce Sary Boruc
Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc
Kendall Jenner w marynarce projektu Sary Boruc
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także