NewsyKrzysztof Skiba jest starszy od własnego teścia. "To jest to samo pokolenie". Zdradził, jak się dogadują

Krzysztof Skiba jest starszy od własnego teścia. "To jest to samo pokolenie". Zdradził, jak się dogadują

Krzysztof Skiba
Krzysztof Skiba

30.01.2023 22:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Skiba (58 l.) to wokalista i autor tekstów zespołu rockowego Big Cyc. Przez lata był w związku małżeńskim z Renatą, pracującą jako lektor greki i łaciny na Uniwersytecie Gdańskim. Para ma razem dwóch synów: Tymoteusza i Tytusa. Jakiś czas temu na jaw wyszło, że Krzysztof i Renata są w separacji, a artysta spotyka się z Karoliną Kempińską. Kobieta jest od niego młodsza o 26 lat.

Plotkarskie media zrobiły z naszego związku sensację, ponieważ Karolina jest modelką, jest ładna i dużo młodsza ode mnie. U nas ciągle dominuje taki stereotyp, że jak modelka, to pewnie głupia, a Karolina jest wykształconą osobą, po studiach, mówi biegle trzema językami. I połączyła nas miłość. Najpierw było koleżeństwo, potem przyjaźń, a potem miłość. Moje dotychczasowe małżeństwo legło w gruzach. Z Renatą to także była wielka miłość, ale po 34 latach coś się wypaliło. Mamy dwóch dorosłych synów. Zabezpieczyłem finansowo rodzinę, właściwie zostawiłem w Gdańsku cały majątek. Żonie zostawiłem spory dom, zabrałem tylko samochód, który jest mi potrzebny do pracy, i dwie walizki – powiedział Krzysztof Skiba Gazecie Wyborczej Trójmiasto, kiedy został zapytany o nową partnerkę.

Również Karolina wielokrotnie dementowała plotki na swój temat. W jednym ze wpisów, które zamieściła w sieci, w ostry sposób odniosła się osób, krytykujących jej związek. Jak przekonuje, zachowanie krytykantów jest po prostu słabe:

Nie wiem czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy kto nas na żywo i widział razem wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić.

Tym razem członek Big Cyc i jego wybranka opowiedzieli co nieco o swoim związku portalowi Gazeta.pl.

Krzysztof Skiba o relacjach z przyszłymi teściami

Naszą uwagę przykuły wyznania Krzysztofa na temat swoich przyszłych teściów. Muzyk zdradził, że ojciec Karoliny jest od niego... młodszy. Nie stanowi to jednak żadnej przeszkody, a wręcz znacznie ułatwia im kontakt.

Tata Karoliny jest o rok ode mnie młodszy. Z rodzicami Karoliny jestem zaprzyjaźniony. To jest to samo pokolenie co moje, więc się rozumiemy – ujawnił Skiba.

Jego wybranka dodała, że nawet jej babcia go akceptuje:

Również moje babcie akceptują nasz związek.

Podobny stosunek do związku rockmana i modelki ma matka 93-letnia matka tego pierwszego:

Oraz moja 93-letnia mama, która doskonale wie, że bez sensu byłoby pouczać czy grozić palcem 58-letniemu synowi. Jedyne, o co mnie pyta, to czy jestem szczęśliwy.

Nie pozostaje nic innego, jak pogratulować tak wzorowych relacji w ich rodzinach!

Krzysztof Skiba i Karolina
Krzysztof Skiba i Karolina
Skiba i Karolina Kempińska – Wigilia 2022
Skiba i Karolina Kempińska – Wigilia 2022
Krzysztof Skiba i Karolina
Krzysztof Skiba i Karolina
Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska
Krzysztof Skiba i Karolina
Krzysztof Skiba i Karolina
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także