NewsyKrzysztof Rutkowski bożyszczem kobiet. Ujawnił treść listów od wielbicielek

Krzysztof Rutkowski bożyszczem kobiet. Ujawnił treść listów od wielbicielek

Krzysztof Rutkowski otrzymywał listy od wielbicielek
Krzysztof Rutkowski otrzymywał listy od wielbicielek
Źródło zdjęć: © Instagram

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Rutkowski swoim wywiadem u Żurnalisty zrobił furorę. Detektyw podczas dwugodzinnej rozmowy zdradził naprawdę wiele pikantnych szczegółów - nie tylko z życia prywatnego, ale i ze swojej kariery zawodowej.

Krzysztof Rutkowski wiele już przeżył. Jego kariera detektywa połączona z działalnością polityczną dostarczyły mu wielu wrażeń. W wywiadzie opowiedział m.in. o ostatnich chwilach Andrzeja Leppera. W dalszej części nagrania mogliśmy także usłyszeć, że to Rutkowski pomógł Barbarze Blidzie zorganizować rewolwer, z którego zginęła. 

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Krzysztof Rutkowski u Żurnalisty

W wywiadzie Krzysztofa Rutkowskiego u Żurnalisty poruszono wiele kontrowersyjnych wątków. Detektyw zdradził m.in., że za godzinę pracy inkasuje aż 4 tysiące złotych, a miesięcznie kwota ta sięga 120 tysięcy złotych. Celebryta opowiadał też o swojej pracy zawodowej, z tytułu której otrzymywał zlecenia, o jakich nam się nie śniło i odkrywał rzeczy, w które aż trudno uwierzyć.

Krzysztof Rutkowski bożyszczem kobiet

Detektyw miał też epizod, kiedy siedział w areszcie śledczym. Jak się okazuje, mógł on liczyć na wsparcie nieznajomych kobiet, które pisały do niego w tym okresie listy. Co pisały?

Że mnie podziwiają, że są ze mną, że chcą się ze mną spotkać, żebym poprosił o możliwość widzenia. [...] Tym kobietom się wydaje, że człowiekowi jest źle, że jak one pomogą temu człowiekowi, to on z nimi będzie. [...] Tych listów była masa - podsumował detektyw.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także