Newsy"Bzdury i totalne głupoty". Krzysztof Rutkowski o teoriach dot. śmierci Andrzeja Leppera

"Bzdury i totalne głupoty". Krzysztof Rutkowski o teoriach dot. śmierci Andrzeja Leppera

Krzysztof Rutkowski o Andrzeju Lepperze
Krzysztof Rutkowski o Andrzeju Lepperze
Źródło zdjęć: © KAPIF

20.05.2024 17:25, aktual.: 20.05.2024 21:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Rutkowski udzielił wywiadu Żurnaliście. Detektyw w przeszłości miał epizod, kiedy był posłem na Sejm. W rozmowie poruszył wątek śmierci Andrzeja Leppera, którego znał osobiście. Co powiedział?

Krzysztof Rutkowski jest ostatnio rozchwytywany. Każdy chce mieć wywiad z najpopularniejszym detektywem w Polsce. Celebryta przyjął zaproszenie od Żurnalisty. Panowie rozmawiali aż dwie godziny. W połowie rozmowy poruszyli temat polityki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ile zarabia Krzysztof Rutkowski?

W wywiadzie dla Żurnalisty zdradził, że za dzień pracy bierze 4 tysiące złotych. Podkreślił, że miesięcznie to 120 tysięcy złotych. Wątek zarobków padł przy okazji tematu kary, jaką nałożył na niego sąd w zawrotnej kwocie półtora miliona złotych. Rutkowski, chcąc zapewnić, że to dla niego żaden wydatek, wspomniał o tym, ile zarabia. Miesięczna rata spłaty wynosi zaledwie połowę tego, co dostaje w miesiącu.

Krzysztof Rutkowski o śmierci Andrzeja Leppera

Nie każdy pamięta, że Rutkowski miał swoje 5 minut w polityce. W rozmowie z Żurnalistą przytoczył historię sprzed lat. Opowiedział o tym, jak nieżyjący już Andrzej Lepper podjął niewłaściwe decyzje i bez weryfikacji publicznie oskarżył polityków o branie łapówek. Zarzucano wówczas Krzysztofowi, że to on dostarczył te informacje Lepperowi. Politycy, którzy padli ofiarami pomówień ze strony Leppera, wytoczyli politykowi procesy.

Andrzej miał do zapłacenia bardzo dużo pieniędzy. W związku z tym historia, że Andrzej został zamordowany przez służby jest bzdurą i totalną głupotą. To nie jest prawda. [...] W ostatnim czasie miał same problemy. [....] Nie miał nawet pieniędzy na bilet. [...] Mało tego, był skazany (...), czekał na apelację, do tego choroba syna. Wszystko się skumulowało - podsumował Rutkowski.
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także