NewsyJoanna Brodzik wyznała, na co pozwala synom. Przeciwnicy "ideologii gender" mogą się poczuć niepocieszeni

Joanna Brodzik wyznała, na co pozwala synom. Przeciwnicy "ideologii gender" mogą się poczuć niepocieszeni

Joanna Brodzik
Joanna Brodzik

01.06.2023 08:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Joanna Brodzik to jedna z najpopularniejszych i najbardziej utalentowanych aktorek w kraju. Zyskała sławę, gdy pojawiła się w serialu Magda M., w którym wcielała się w tytułową rolę. Fani mogą ją też kojarzyć z występów w produkcjach, takich jak: Kasia i Tomek, Dom nad rozlewiskiem, Pianista, Ogniem i mieczem, Złoto dezerterów.

W życiu prywatnym jest partnerką Pawła Wilczaka. Para poznała się w 2002 roku. Wspólnie wychowują 15-letnich bliźniaków: Jana i Franciszka. Sławna mama raczej milczy na temat życia rodzinnego. Przed kilkoma laty jednakże udzieliła wywiadu iwoman.pl, w którym powiedziała o tym, jakie wartości chce przekazać chłopcom.

Joanna Brodzik o wychowaniu synów. Co zdradziła?

Aktorka zdradziła, że chce, by jej synowie nauczyli się tego, jak być dobrymi partnerkami, przez co np. uczy ich, jak wypełniać domowe obowiązki.

Uczę ich gotowania, potrafią włożyć pranie do pralki i nie uważam, żeby w jakiś sposób ich męskość była przez to zagrożona. Wręcz przeciwnie, sądzę, że mężczyzna, który potrafi wykonywać te wszystkie obowiązki domowe, jest bardziej wartościowym partnerem.

Dodała, że jej synowie bawią się lalkami, a nawet przymierzają sukienki.

Pewnie, że to robią! Powiem więcej - przymierzają sukienki i dla dziewczynek są fajnymi partnerami do zabaw.

Musimy przyznać, że jesteśmy pod wrażeniem, choć pewnie nie każdy podzieli nasz entuzjazm, a zwłaszcza osoby, dla których najważniejsze są "tradycyjne wartości".

Joanna Brodzik o problemach zdrowotnych

Jakiś czas temu media obiegły informacje na temat stanu zdrowia Brodzik. Sugerowano, że aktorka zmaga się z bólami kręgosłupa, spowodowanymi chodzeniem w butach na wysokich obcasach. Artystka odniosła się do tego, wydając oświadczenie, w którym zaznaczyła, że dane medyczne są wrażliwymi informacjami i w przypadku nieuszanowania jej prywatności, będzie zmuszona do podjęcia kroków prawnych.

Pragnę zapewnić, iż stan mojego zdrowia jest stabilny, a moje aktywności zawodowe toczą się nieprzerwanie w pełnym wymiarze – zwieńczyła wypowiedź.

Treść oświadczenie wiele mówi o podejściu artystki do prywatności.

Joanna Brodzik
Joanna Brodzik
Joanna Brodzik - sylwester 2021
Joanna Brodzik - sylwester 2021
Joanna Brodzik promuje książkę Magda M. Słoneczna strona
Joanna Brodzik promuje książkę Magda M. Słoneczna strona
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak
Joanna Brodzik i Paweł Wilczak
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także