NewsyJarosław Kuźniar ponownie ofiarą nienawiści

Jarosław Kuźniar ponownie ofiarą nienawiści

Jarosław Kuźniar
Jarosław Kuźniar
Izabela Wodzińska

13.10.2015 18:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jarosław Kuźniar znów stał się ofiarą nienawiści. Wandal, na drzwiach samochodu dziennikarza, ostrym narzędziem niecenzuralne słowo. Tym samym zniszczył mu samochód. Teraz dziennikarz będzie musiał oddać go do lakiernika, co jak wiadomo jest sporym wydatkiem.

Kiedy ktoś rysuje ci tępym narzędziem na drzwiach samochodu napis: KURWA, to jest to jeszcze 'zwykły hejt' czy już przekroczenie granicy w - za przeproszeniem - 'debacie publicznej'. Nie przekonam się nigdy, że to jest normalny kraj.

Dziennikarz jest oburzony i zastanawia się, czy to jeszcze zwykły akt wandalizmu, czy może przekroczenie granicy i ma to związek z jego sympatiami politycznymi. Fani sugerują to drugie. Szybko wzięli w obronę Jarosława i w komentarzach płyną do niego słowa otuchy. Internauci namawiają go także, by zgłosił sprawę na policję, bo z tego typu przejawami nienawiści bez w względu na to, czy politycznej, obyczajowej, czy po prostu cywilne, trzeba walczyć. W niezwykły sposób solidaryzują się z dziennikarzem potępiając zachowanie chuliganów.

Może był tam gdzieś w pobliżu monitoring jakiś? Jest to prawdopodobnie brak mózgu!Panie Jarku uszy do góry i zgłosić ten wandalizm na policję chociaż nie wiem czy to coś da w dzisiejszych czasach...pozdrawiam
Współczuję,ale niestety mamy takich rodaków . Zaścianek i warcholstwo. Z tego też powodu nie jesteśmy lubiani w ŚwieciBo Jarku nie jest, żyjemy w chorym kraju gdzie jeden drugiego by w łyżce wody utopił. Tak,że szanujmy przyjaciół tych prawdziwych.

Jarosław Kuźniar niejednokrotnie był ofiarą wirtualnych hejterów. Teraz nienawiść dotknęła go w świecie realnym. Od kiedy przeszedł do Dzień Dobry TVN fala nienawiści nieco zmalała. Jak się okazuje - do czasu. Czy dziennikarz powinien się bać?

Jarosław Kuźniar po raz pierwszy w Dzień Dobry TVN
Jarosław Kuźniar po raz pierwszy w Dzień Dobry TVN
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także