ExclusiveMatka Kisio startuje do "Big Brothera"! Postawiła gwiazdorskie wymagania. W zamian zapewnia całą gamę rozrywek! [WIDEO]

Matka Kisio startuje do "Big Brothera"! Postawiła gwiazdorskie wymagania. W zamian zapewnia całą gamę rozrywek! [WIDEO]

Matka Kisio chce do Big Brothera
Matka Kisio chce do Big Brothera

30.06.2019 10:00, aktual.: 31.08.2020 21:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Show-biznes to nie tylko imprezy Vogue'a, pokazy haute couture i gwiazdy uśmiechające się z okładek najpoczytniejszych czasopism. W branży rozrywkowej nie brakuje również imprez z cyklu Faszyn from Raszyn i "patocelebrytów", na których czele stoi Marta Linkiewicz, a zaraz obok niej Izabela Kisio-Skorupa. Najstarsza celebrytka w kraju od dawna próbuje zyskać rozgłos w mediach. Mama aktorki Aleksandry Kisio nie ukrywa, że marzy się jej kariera na miarę Małgorzaty Sochy. 60-latka w każdym wywiadzie chwali się swoim szlacheckim pochodzeniem i licznymi umiejętnościami – zapewnia, że świetnie śpiewa, tańczy, gra, a nawet sprawdza się jako pr manager. Ostatnio do listy swoich celów pani Izabela dopisała udział w programie Big Brother.

Kisio-Skorupa przy okazji startu niedawno zakończonej edycji reality-show zapewniała, że brała udział w castingu, a produkcja zaproponowała jej dołączenie do obsady. Ostatecznie jednak kobieta wycofała się z pomysłu po tym, jak usłyszała propozycję wynagrodzenia. Okazuje się, że Kisio mogła liczyć zaledwie na 35 złotych dziennie:

W pierwszej edycji zaproponowali mi 35 zł za dzień, a taka stawka generuje długi. Przede wszystkim muszę zarobić tyle, aby opłacić mieszkanie, przechowanie rzeczy i na jakieś dalsze życie. Co to jest 35 zł? To jest 3 tysiące za 3 miesiące, to nawet na miesiąc mieszkania nie wystarczy, ani na przechowywanie rzeczy – wyznała w rozmowie z naszą reporterką.

Mama Kisio pochwaliła się, że przy takim wynagrodzeniu nie opłacało się jej nawet zawalczyć o główną nagrodę, czyli 100 tysięcy złotych. Wyznała za to, że wciąż jest zainteresowana udziałem w widowisku TVN7. Co więcej, ujawniła rzekome plany stacji dotyczące przygotowań Big Brothera z udziałem celebrytów:

Pójdę na casting do "Big Brothera", tylko jeszcze nie wiem gdzie, bo dzwonili do mnie, żebym przyjechała. Robią "Big Brother Celebrity" i do tego "Big Brothera" zaprosili mnie.

Pani Izabela byłaby gotowa zamknąć się w domu Wielkiego Brata tylko wtedy, gdy na jej konto wpływałaby codziennie kwota w wysokości… 600 złotych, co daje 25 złotych na godzinę:

Jestem jednak i celebrytką i mam własny program, bloga, jestem też aktorką, gram w reklamach i sitcomach i uważam, że jestem ciekawą osobą. Interesuję się i polityką, i kulturą, i sztuką, więc uważam, że to był program dla mnie i bardzo liczyłam na to, że wystąpię w tym programie, ale nie tak po macoszemu. Ja bym chciała przynajmniej z 600 zł dziennie dostawać.

Szacując, że najstarsza celebrytka w kraju zostałaby w programie do samego końca, jej konto zasiliłaby kwota 54 tysięcy złotych. Czy produkcja jest gotowa zapłacić aż tyle za udział bohaterki internetowych memów?

  • Izabela Kisio na festiwalu w Sopocie 2018 Top of the Top pokazała swoją nową fryzurę
  • Izabela Kisio-Skorupa – pokaz Doroty Goldpoint
  • Izabela Kisio-Skorupa - promocja książki Wojciecha Młynarskiego
  • Izabela Kisio-Skorupa – Wielka Gala Gwiazd 2018
  • Izabela Kisio-Skorupa - pokaz Jacoba, 2017
  • Snapchat Rafalali. Na zdjęciu z Izabelą Kisio-Skorupą
  • Izabela Kisio-Skorupa - impreza Rafaello
  • Izabela Kisio-Skorupa - impreza Rafaello
  • Izabela Kisio-Skorupa i Ola Kisio - TeleKamery 2009
[1/9] Izabela Kisio na festiwalu w Sopocie 2018 Top of the Top pokazała swoją nową fryzurę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także