Oto gwiazdy „The Four. Bitwa o sławę”. Prowadząca i jury na konferencji prasowej nowego show Polsatu

The Four. Bitwa o sławę. Gwiazdy na konferencji

The Four. Bitwa o sławę. Gwiazdy na konferencji

The Four to nowy program Polsatu. Jurorzy i prowadząca promowali widowisko podczas konferencji prasowej. Natalia Szroeder, Igor Herbut, Kuba Badach i Natalia Nykiel spotkali się z dziennikarzami w celach promocyjnych. Kiedy rozpocznie się emisja show?

Polsat ma świetną intuicję do telewizyjnych hitów. Stacja wylansowała kilka formatów, które od lat cieszą się niebywałą popularnością. Jednym z nich jest Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W przeszłości porównywalny sukces odniosły programy Idol z Kubą Wojewódzkim oraz Must Be The Music, w którym jurorką była m.in. Kora.

Najwyraźniej Polsat zatęsknił za muzycznym formatem w swojej ramówce, bowiem już na wiosnę wystrzeli kolejną petardę. Stacja przygotowała dla widzów nowość w postaci widowiska zatytułowanego The Four. Bitwa o sławę. W talent-show swoje wokalne umiejętności zaprezentują Polacy, którzy dotychczas nie zyskali masowej popularności. Ich umiejętności oceniać będzie profesjonalne jury, w skład którego weszło aż dwóch muzyków wylansowanych przez podobne formaty.

The Four. Bitwa o sławę – prowadząca i jury na konferencji

Program poprowadzi Natalia Szroeder, dla której będzie to debiut w roli gospodyni telewizyjnego show. W poprzednich latach wokalistka współprowadziła kilka koncertów emitowanych w Polsacie, jest także laureatką Tańca z gwiazdami. Teraz przed nią nowe wyzwanie, które być może otworzy kolejne drzwi do kariery.

W jury The Four. Bitwa o sławę zobaczymy trójkę ekspertów, cenionych artystów polskiej sceny. W obsadzie znaleźli się Natalia Nykiel – finalistka The Voice of Poland, Igor Herbut – zwycięzca Must be the music (wygrał z zespołem LemON) oraz artysta jazzowy – Kuba Badach.

Jury – The Four, konferencja prasowa

Jury – The Four, konferencja prasowa

Cała ekipa The Four pojawiła się na dzisiejszej konferencji. Podczas spotkania z dziennikarzami opowiedzieli o nowym formacie, który zapowiada się bardzo obiecująco.

Program składa się z ośmiu dwugodzinnych odcinków, które będą emitowane co tydzień, prawdopodobnie od pierwszej soboty marca.

Zasady programu The Four. Bitwa o sławę

The Four to talent-show, którego uczestnikami są wyłonieni z castingów utalentowani wokaliści reprezentujący różne gatunki muzyczne. Formuła programu składa się z dwóch rund. W pierwszej uczestnicy muszą zaśpiewać na żywo przed jurorami oraz publicznością studyjną. Ich występ oceniają jurorzy. Wymogiem przejścia do kolejnego etapu jest uzyskanie pozytywnych not od wszystkich jurorów (którzy głosują na „tak” lub „nie”).

W drugiej rundzie wokalista rywalizuje z jednym uczestnikiem z tzw. wielkiej czwórki (w tym gronie znajdują się już wcześniej wyłonieni przez jurorów wokaliści, którzy walczą o pozostanie w projekcie). Po występie duetu zgromadzona w studiu publiczność decyduje o tym, kto ma zostać w programie. W finale programu z „wielkiej czwórki” wyłoniony zostanie zwycięzca.


Natalia Szroeder – The Four, konferencja prasowa

Natalia Szroeder – The Four, konferencja prasowa

Natalia Szroeder – The Four, konferencja prasowa

Natalia Szroeder – The Four, konferencja prasowa

Natalia Nykiel – The Four, konferencja prasowa

Natalia Nykiel – The Four, konferencja prasowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×