Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Stuhr

Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej

Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej

Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Stuhr... Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej i plenerowym happeningu Aria di potenza. Zdjęcia.

30 sierpnia miał miejsce plenerowy happening Aria di potenza i pokaz Gosi Baczyńskiej. Na imprezie nie zabrakło gwiazd, które kochają obcowanie ze sztuką, a także cenią wspaniała polską projektantkę. Kto się pojawił?

Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej. Kto się pojawił?

30 sierpnia w Warszawie miało miejsce niezwykłe wydarzenie. Odbył się plenerowy happening Aria di potenza, połączony z pokazem strojów jednej z najzdolniejszych i najbardziej cenionych polskich projektantek, Gosi Baczyńskiej

Na pokazie i happeningu gościli: Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Stuhr, Joanna Horodyńska, Mariusz Treliński, Andrzej Pągowski, Maria Sadowska, Marta Kuligowska, Anna Lucińska.

Plenerowy happening ARIA DI POTENZA w reżyserii Krystiana Lady to niekonwencjonalna synteza opery, mody i polityki. Osobowości ze świata międzynarodowej opery z Małgorzatą Walewską na czele zaprezentują niebanalne interpretacje przemówień ze współczesnych scen politycznych – od Białego Domu przez Wiejską po Kreml. Polityczna retoryka zostanie zestawiona ze spektakularnymi ariami z popularnego repertuaru operowego. Pomysłodawca projektu Krystian Lada, polski reżyser z międzynarodowymi sukcesami, zaprosił do współpracy uznaną projektantkę, Gosię Baczyńską. Jej operowe w wyrazie kreacje zabłysną u stóp Pałacu Kultury. Nominowany do Paszportów Polityki kompozytor Rafał Ryterski jest autorem elektroakustycznej oprawy wydarzenia – czytamy o wydarzeniu na stronach stolicy.

To prawdziwa uczta dla koneserów sztuki. Zdjęcia w naszej galerii.


Robert Kupisz - pokaz Gosi Baczyńskiej

Robert Kupisz - pokaz Gosi Baczyńskiej

Michał Piróg - pokaz Gosi Baczyńskiej

Michał Piróg - pokaz Gosi Baczyńskiej

Joanna Horodyńska - pokaz Gosi Baczyńskiej

Joanna Horodyńska - pokaz Gosi Baczyńskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×