Gwiazdy na wernisażu znanej fotografki: Marcelina Zawadzka, Agnieszka Włodarczyk, Marta Wierzbicka

Gwiazdy na wernisażu Freckles Agaty Serge

Gwiazdy na wernisażu Freckles Agaty Serge

Wernisaż zdjęć Agaty Serge w hotelu Bristol przyciągnął sporo gwiazd. Wystawę Freckles podziwiali między innymi Marcelina Zawadzka, Rafał Maślak z zoną i Marta Wierzbicka.

Za nami wernisaż zdjęć Agaty Serge, cenionej polskiej fotografki, która swoim talentem oczarowała publiczność na całym świecie. Wystawa Freckles właśnie zawitała do Warszawy i jest dostępna do 6 listopada w luksusowym hotelu Bristol. Wyselekcjonowane fotografie są czarno-białe i podkreślają tajemniczość oraz urodę piegów.

Gwiazdy na wernisażu Agaty Serge

Podczas inauguracji projektu pojawiło się wiele gwiazd, które już jakiś czas temu doceniły talent Agaty Serge. Na wernisażu pojawili się między innymi: Agnieszka Włodarczyk, Marcelina Zawadzka, Basia Pasek, Rafał Jonkisz, Rafał Maślak, Marta Wierzbicka, Anna Oberc, Robert Kupisz i była uczestniczka Top Model Angelika Fajcht.

Zdjęcia w galerii.

Zobacz: Bal fundacji Omeny Mensah i Miss Polonia: gwiazdy, Miss Świata jako gość honorowy i rekordowa kwota z licytacji! [WIDEO]

 Anna Oberc, Agata Serge – wystawa Freckles

Anna Oberc, Agata Serge – wystawa Freckles

Kim jest Agata Serge?

Agata Serge to polska fotografka specjalizująca się w fotografii portretowej oraz fotografii mody. W 2014 roku została nominowana przez Roya Kahmanna w dziedzinie Fashion w holenderskiej edycji magazynu Vogue. Ma na koncie europejskie nagrody, m.in.: Grand Prize w kategorii Portret w konkursie magazynu Rangefinder Magazine, pierwsze miejsce w kategorii Portret w Fine Art Photography Contest organizowanym przez Rangefinder Magazine, tytuł Fotograf Roku 2015 w konkursie IPOTY. Od 2017 roku jej zdjęcia regularnie ukazują się na łamach polskich i zagranicznych magazynów prasowych i online, w m.in.: L’Officiel Thailand / Argentina / Netherlands / China, C-Heads Magazine, Revista Fotho Costa Rica, Portrait Photographer China, Photography Masterclass Magazine Uk, Shutr Netherlands, Schön Magazine Germany, Kmag, Twój Styl, Pani, Forbes, Elle Man, Viva, Viva Moda.

Przed obiektywem Agaty Serge stanęli dotychczas, m.in.: Milla Jovovich, Marcin Gortat, Agnieszka Włodarczyk, Agnieszka Sienkiewicz, Marianna Zydek, Rafał Maślak i Maciej Musiał.

Zobacz: Gwiazdy na konferencji marki kosmetycznej: Marcelina Zawadzka, Agnieszka Kaczorowska, Katarzyna Zielińska


Marcelina Zawadzka na wernisażu Freckles Agaty Serge

Marcelina Zawadzka na wernisażu Freckles Agaty Serge

Rafał Maślak z żoną na wernisażu Freckles Agaty Serge

Rafał Maślak z żoną na wernisażu Freckles Agaty Serge

Agnieszka Włodarczyk na wernisażu Freckles Agaty Serge

Agnieszka Włodarczyk na wernisażu Freckles Agaty Serge

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×