Szukaj

Sara Boruc przesadziła? Nazwała księżną Kate “nudziarą” i “starą babą”. Jeszcze ciekawiej mówi o Meghan Markle [WIDEO]

Księżna Kate, Meghan Markle, Sara Boruc opinia

Sara Boruc oceniła styl księżnej Kate i Meghan Markle

Sara Boruc nie owija w bawełnę i mówi głośno to, co uważa za słuszne. U Kuby Wojewódzkiego przyznała wprost, że polskie WAGs odcinają kupony od popularności swoich mężów, a teraz – w rozmowie z reporterką Jastrząb Post – odważnie oceniła styl księżnej Kate i Meghan Markle. Dostanie też skomentowała temat porzuconego przez księżną Sussexu stylu życia.

Ja bardzo lubię tę kobietę. Ja ją polubiłam bardzo już oglądając ją w serialu “Suits”, z którego musieli ją brutalnie wyrwać, razem z jej mężem, który tam miał główną rolą. Nie podoba mi się to, że musiała porzucić swoje dotychczasowe życie. Też śledziłam ją na Instagramie, miała bardzo fajny profil, który też zniknął niestety. Czy to poświęcenie jest adekwatne do tego, jakie to życie jest cudowne jako księżniczka? No nie wiem. Ja bym tak nie umiała. Mam nadzieję, że to była ta ogromna miłość, która ją do tego popchnęła.

Sara bardzo ceni styl Meghan, ale zdecydowanie nie może przekonać się do stylu księżnej Kate. Jej zdaniem Kate ubiera się… “jak stara baba”:

Jeżeli chodzi o jej styl, to fajny. Wprowadza taką świeżość. Ja bardzo nie lubię stylu księżnej Kate i pewnie tutaj mnie wielu zruga, ale totalnie jest dla mnie nudziarą i ubiera się jak stara baba. Ja wiem, że tam jest etykieta, ale właśnie Meghan pokazała, że ta etykieta nie wyklucza tego, żeby mieć jakiś gust i smak.

Zgadzacie się z Sarą?

Oto perełka księżnej Kate. Dzięki jednemu kosmetykowi do makijażu zawsze wygląda pięknie

Meghan Markle oszalała?! To może zagrozić jej ciąży! Książę Harry powinien był jej tego zabronić

Księżna Kate nie mogłaby tego zrobić! Meghan Markle w seksowny sposób zamaskowała ciążowy brzuszek. Jej nogi w obcisłych spodniach odwracały całą uwagę


Meghan Markle czy księżna Kate? Która ładniejsza?

×