Natalia Siwiec odrzuciła rolę w filmie Blanki Lipińskiej z kilku powodów. Co ją zniechęciło? [WIDEO]

Natalia Siwiec, Blanka Lipińska

Natalia Siwiec, Blanka Lipińska

Natalia Siwiec miała zagrać w filmie Blanki Lipińskiej – 365 dni, ale ostatecznie nie podjęła się rzuconego jej wyzwania. Gwiazda odmówiła kuszącej propozycji. Dlaczego? O wszystkim opowiedziała naszej reporterce.

Natalia Siwiec postanowiła udowodnić, że niemożliwe dla niej nie istnieje. Modelka zagrała w filmie Jak zostałem Gangsterem. Historia prawdziwa, który na ekrany kin w całej Polsce wejdzie już 3 stycznia. Okazuje się, że w talent aktorski gwiazdy uwierzyło znacznie więcej osób, niż tylko Maciej Kawulski.

Siwiec pochwaliła się nam, że do udziału w filmie zaprosiła ją również Blanka Lipińska. Natalia miała wcielić się w kochankę głównego bohatera, co wiązałoby się z udziałem w wielu ostrych i wyuzdanych scenach. Choć Miss Euro bez problemu eksponuje swoje atuty na zdjęciach (wystarczy przypomnieć legendarną sesję dla Playboya), to odmówiła występu w kontrowersyjnej produkcji.

[wp_quiz id=”1026″]

Natalia Siwiec mogła zagrać w filmie Blanki Lipińskiej

Dlaczego Natalia odrzuciła propozycję pisarki? O to zapytała ją nasza reporterka.

To był epizod. Rolę stewardessy Blanka zaproponowała mi śmiejąc się, bo wiedziała, jakie jest moje zdanie na ten temat. Nie przyjęłam jej z wielu względów. To nie jest moja droga, Myślę, że to jest też rola bardzo niewdzięczna. Bardzo odważna, ale też taka stawiająca kobiety w bardzo specyficznym świetle. Ale w filmie jest to potrzebne. Ona też charakteryzuje i pokazuje, jaki jest bohater.

365 dni - aktorzy

365 dni – aktorzy

Blanka, po tygodniach poszukiwań, odnalazła aktorkę, która podjęła się odważnego wyzwania. Natalia zauważa w niej podobieństwo do siebie:

Widziałam dziewczynę, która zagrała tą postać, ale nie wiem, kto to jest. Brunetka. W moim stylu.

Jak myślicie, kto to będzie?

Zobacz także: Klaudia El Dursi miała zagrać u Blanki Lipińskiej. Dlaczego zrezygnowała?


Natalia Siwiec na premierze filmu

Natalia Siwiec na premierze filmu "Jak zostałem GANGSTERem. Historia prawdziwa"

Natalia Siwiec na premierze filmu

Natalia Siwiec na premierze filmu "Jak zostałem GANGSTERem. Historia prawdziwa"

Blanka Lipińska - 365 dni

Blanka Lipińska - 365 dni

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×