Szukaj

Monika Zamachowska zaskakująco o zwolnieniu z TVP i swojej następczyni! „Jeśli nie chcą korzystać z mojego nazwiska, to…” [WIDEO]

Monika Zamachowska długo nie chciała komentować swego odejścia z TVP. Teraz jednak, kiedy wszystkie karty zostały już wyłożone na stół, pozbyła się oporów. W rozmowie z nami ujawnia, jak się czuje wiedząc, że drzwi instytucji, w której przepracowała 25 lat, zatrzasnęły się za nią z hukiem.
Monika Zamachowska o zwolnieniu z TVP

Monika Zamachowska o zwolnieniu z TVP

Monikę Zamachowska, chociaż wiadomość o zwolnieniu z TVP spadła na nią jak grom z jasnego nieba, wcale nie martwi się tym, co się stało. Nam powiedziała, że jest wprost przeciwnie – teraz jest przepełniona… euforią!

To jest bardzo dziwne. Ludzie uważają, że może postradałam zmysły. Może to zaraz minie. Ale na razie zachłysnęłam się wolnością. Ja pracowałam w TVP niezmiennie przez 25 lat. Więc to tak, jakby dziką lwicę zamknąć w klatce na 2/3 długości życia, a potem wypuścić. Taka lwica dostaje fioła.

Zobacz: Monika Zamachowska pokazała się na salonach zaraz po zwolnieniu z pracy. W jakim nastroju pozowała do zdjęć?

Plotkuje się, że decydenci w telewizji nie zachowali się wobec niej fair, bo zamiast twarzą w twarz podziękować jej za przepracowane lata, po prostu nie umieścili jej nazwiska w grafiku dyżurów Pytania na śniadanie, które współprowadziła. Ona jednak, chociaż w tej sytuacji miałaby pełne prawo dać upust swemu rozgoryczeniu, zachowuje klasę.

Nikt nie jest przyssany do stanowiska, szczególnie w telewizji. Moim zdaniem powinni jednak decydować widzowie, kogo chcą oglądać. Ale ja jestem tylko prostą prezenterką i to już posuniętą w latach. Miałam super czas w telewizji polskiej i tej telewizji zawdzięczam to, że zrobiła mi nazwisko. A jeśli nie chce z niego więcej korzystać, to nie jest to moja wina.

Monika Zamachowska trzyma kciuki za swoją następczynię?

Monikę Zamachowska w samych superlatywach wypowiada się także o swojej następczyni Małgorzacie Tomaszewskiej.

Małgosia Tomaszewska już pracowała z Olkiem Sikorą. Znam ją dobrze. Pracowała w TVP już dawno. Bardzo sprawna dziennikarka, poza tym śliczna, zawsze jej nóg zazdrościłam.

Zobacz: Monika Zamachowska tonie w ofertach pracy! Jedną otrzymała z… TVP. Oj, ma w czym przebierać


Monika Zamachowska i Olek Sikora prowadzącymi Pytanie na śniadanie

Monika Zamachowska i Olek Sikora prowadzącymi Pytanie na śniadanie

Monika Zamachowska znowu na Woronicza

Monika Zamachowska znowu na Woronicza

Monika Zamachowska - TVP, ramówka jesień 2017

Monika Zamachowska - TVP, ramówka jesień 2017

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×