Martyna Gliwińska bardzo lakonicznie o relacjach z Oliwią Bieniuk: „One są inne, niż jak była dzieckiem”. Jak się zmieniły przez ostatnie lata?

Martyna Gliwińska, Oliwia Bieniuk

Martyna Gliwińska, Oliwia Bieniuk

Martyna Gliwińska była pierwszą oficjalną partnerką Jarosława Bieniuka po śmierci Anny Przybylskiej. Zdradziła, jak wyglądają obecne relacje z przyrodnią siostrą jej synka – Oliwią Bieniuk. Jaką karierę dla niej widzi?

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk po raz pierwszy pokazali się wspólnie publicznie w 2016 roku, 2 lata po śmierci wieloletniej partnerki piłkarza, Anny Przybylskiej. Media z całego kraju rozpisywały się wówczas na temat ich romansu, porównując Gliwińską do zmarłej przedwcześnie ukochanej Bieniuka, która była ulubienicą widzów. Dekoratorka szybko zaskarbiła sobie sympatię dzieci Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, pomagając ich ojcu w obowiązkach.

Relacja sportowca i jego byłej partnerki nigdy nie należała do najspokojniejszych. Para wielokrotnie rozstawała się i schodziła na nowo, aż w końcu w 2019 kobieta zaszła w ciążę i razem z ojcem jej dziecka postanowili ostatecznie zakończyć swój burzliwy związek. W 2020 roku na świat przyszedł syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej – Kazimierz. Od tej pory dekoratorka wnętrz wychowuje swojego potomka samotnie, co nie znaczy, że nie może liczyć na pomoc jego ojca.

Martyna Gliwińska o jej relacjach z Oliwią Bieniuk

Oliwia Bieniuk, czyli córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej, wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że ma z byłą partnerką swojego ojca bardzo dobre relacje. Jak to wygląda z perspektywy Gliwińskiej? Czy oglądała Taniec z Gwiazdami z udziałem Oliwii Bieniuk?

Oczywiście, że oglądałam. Kibicowałam jej bardzo mocno. Zresztą właśnie z Kazimierzem, który jest jednym z jej największych fanów. Tańczył razem z nią.

Jaką mają teraz relację?

Mamy relacje koleżeńskie, ona już jest dorosłą kobietą, więc one są inne niż jak była dzieckiem. Lubimy się, piszemy do siebie. Więc te relacje są bardzo fajne.

Jaką karierę dla niej widzi?

Myślę, że powinna iść głównie w stronę taką, jaką ona chce. Modeling, aktorstwo. Jest bardzo fotogeniczna, więc pewnie świetnie się w tym sprawdzi.

Czy Martyna obejrzy film dokumentalny o Annie Przybylskiej?

Nie wiem. Myślę, że tak.

Jesteście fanami Oliwii?


Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska na weselu

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska na weselu

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Oliwia Bieniuk w sesji na pustyni

Martyna Gliwińska- Dzień Matki 2021

Martyna Gliwińska- Dzień Matki 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Cały tata z wyglądu. Po co się upiera na jakiś modeling. Ojciec przecież już medialnie się skompromitował A ona dalej chce żyć publicznie…

 • Gość pisze:

  Sorry Oliwia. Jesteś skóra zdjęta z ojca… Z buzi wyglądasz jak mężczyzna. Sorry

 • Gość pisze:

  Ludzie opamiętajcie się skąd u was tyle nienawiści 😡

  • Iga pisze:

   To prawda jak tak można to młode dziecko i już musi sie mierzyć z taka agresja szok co z tymi ludźmi się porobiło jeden drugiemu wilkìem zgroza

 • GośAS 88 pisze:

  Martyna jest ładna i wartościową kobieta, wspaniałą odpowiedzialna mama Mazią, życzę, aby spotkała wartościowego partnera, który pokocha ja i Kazia

 • Bety pisze:

  Matka miała niepowtarzalną urodę,córka trochę jest do niej podobna.to że z Martyną ma dobre relacje bardzo dobrze o niej świadczy.pewnych rzeczy się nie zapomina.drugi biegun- nic nie słychać o relacjach Marczuk z córką Pazury a ta coś ma jej do zawdzieczenia

 • Gośćgosia pisze:

  Fotogeniczna ona jest przeciętna podobna do ojca

  • Krystyna pisze:

   Martyna nie ma zadnych relacji z dziecmi bieniuka, jakby miala to by od razu zdjecia wrzucala. Ta rodzina ma ja gdzies, przez jej paskudny charakter

 • Gość pisze:

  Musi wylorzystywac nazwisko innych zeby o niej pisali. Dramat

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×