Szukaj

Marta Manowska prowadzącą „The Voice Senior”? Gwiazda tylko dla nas skomentowała doniesienia mediów: „To może być petarda” [WIDEO]

Marta Manowska prowadzącą The Voice Senior? Gwiazda oficjalnie skomentowała plotki i oceniła nowe muzyczne show TVP. Zobacz, co zdradziła w rozmowie z naszą reporterką.
Marta Manowska The Voice Senior

Marta Manowska The Voice Senior

Wczoraj Super Express ujawnił nazwisko prowadzącej The Voice Senior. Według ustaleń dziennika program rzekomo poprowadzić ma Marta Manowska. Gwiazda od dawna plasuje się w czołówce najbardziej lubianych prezenterek, dla której wielu widzów specjalnie włącza TVP. Uznanie publiczności przekłada się na odpowiednie wynagrodzenie. Podobno za udział w eksperymentalnym show 35-latka zgarnie około 500 tysięcy złotych!

Ile prawdy jest w doniesieniach tabloidu? O to samą zainteresowaną zapytała nasza reporterka:

Nie ma pojęcia. Nie znam planów. Nie zastanawiałam się nad tym, czy chciałaby go poprowadzić, ale bardzo się cieszę, że drugi taki program pojawia się na antenie. To jest ogromna radość. Myślę, że nie tylko dla osób starszych, ale też dla osób młodych. Ja dostaje mnóstwo wiadomości od młodych osób, które dziękują, że pokazujemy jak można żyć w takim wieku.

Czy The Voice Senior odniesie sukces? Marta Manowska nie ma co do tego żadnych wątpliwości:

Myślę, że odniesie sukces. Po sukcesie „The Voice of Poland”, „The Voice Kids”, a to są sukcesy ogromne. Wydaje mi się, że to jest taka nisza, która nie powinna być niszą. Będziemy się wszyscy zachwycać starszymi osobami, których tylko nazywamy starszymi. Ja spodziewam się, że podobnie jak w przypadku „Sanatorium miłości” to będą osoby 60 plus, czyli młode osoby i pokażą, jak są młode duchem. Wydaje mi się, że to będzie bardzo emocjonalne i bardzo wzruszające, a z drugiej strony bardzo energetyczne i to może być petarda.

 

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Marta Manowska jeszcze do niedawna była brunetką, a teraz? Co za zmiana!

Zobacz: Marta Manowska ma stalkera, który bez powodu od lat niszczy jej życie! Gwiazda po latach przerwała milczenie i ujawniła szokujące kulisy!

Zobacz: Ile zarabia Marta Manowska? Gwiazda TVP może pić szampana! Właśnie dostała gigantyczną podwyżkę od prezesa!


Marta Manowska – pokaz Zaquad, maj 2019

Marta Manowska – pokaz Zaquad, maj 2019

Sanatorium miłości: Marta Manowska przyozdabia pisanki

Sanatorium miłości: Marta Manowska przyozdabia pisanki

Sanatorium miłości: Marta Manowska zaprosiła uczestników

Sanatorium miłości: Marta Manowska zaprosiła uczestników

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×