Szukaj

Marcin Prokop miał ciche marzenie, na które czekał latami. Musiała wybuchnąć pandemia, by je spełnił

Marcin Prokop

Marcin Prokop

Marcin Prokop o przerwie od pracy konferansjera w czasie pandemii. Dziennikarz, zamiast załamywać ręce, skupia się na innych aktywnościach. Właśnie pochwalił się nam, że spełnił swoje wielkie marzenie.

Pandemia dała się we znaki wielu gwiazdom. Aktorzy, piosenkarze i celebryci stracili część źródeł dochodów. Na kilka tygodni wstrzymano koncerty, spektakle i wydarzenia publiczne. Choć w wakacje sytuacja nieco się poprawiła, to obecnie znowu wprowadzono ograniczenia, przez które branża artystyczna dostała po kieszeni.

Marcin Prokop o przerwie w pracy spowodowanej pandemią

Marcin Prokop stara się widzieć szklankę do połowy pełną i zamiast załamywać ręce, skupia się na szukaniu dodatkowych zajęć. Wolny czas wykorzystuje najlepiej, jak tylko potrafi. O szczegółach opowiedział naszej reporterce.

Nie miałem momentu załamania. Załamanie nigdy nie prowadzi do niczego konstruktywnego. Zawsze kiedy pojawia się jakiś problem staram się znaleźć rozwiązanie. Choćby to było krążenie wokół supermarketu w poszukiwaniu wolnego miejsca najbliżej drzwi, to zawsze krążę tak długo jak to miejsce znajdę.

W trakcie przerwy od konferansjerki Prokop spełnił swoje marzenie, które od lat odkładał na później. W trakcie kwarantanny zrobił prawo jazdy na motocykl.

Tak samo tutaj, gdy okazało się, że część moich zajęć odpadło, zacząłem się zastanawiać, co zrobić w takim razie innego, co można robić w zamknięciu swojego domu. Między innymi zrobiłem prawo jazdy na motocykl. Co prawda nie u siebie w domu, ale ponieważ miałem wtedy dużo wolnego czasu, to spełniłem swoje marzenie, na które zawsze brakowało mi przestrzeni w kalendarzu.

Cała rozmowa poniżej.


Gala French Touch Marcin Prokop,

Gala French Touch Marcin Prokop,

Marcin Prokop, Anna Kalczyńska - Gala French Touch 2019

Marcin Prokop, Anna Kalczyńska - Gala French Touch 2019

Marcin Prokop w bluzie Fiata

Marcin Prokop w bluzie Fiata

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×