Barbara Kurdej-Szatan o wyborach prezydenckich. Dała jasno do zrozumienia na kogo NIE zagłosuje [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan: na kogo nie zagłosuje w wyborach

Barbara Kurdej-Szatan: na kogo nie zagłosuje w wyborach

Wybory prezydenckie zbliżają się wielkimi krokami. Na kogo swojego głosu nie odda Barbara Kurdej-Szatan? Aktorka w bardzo sugestywny sposób zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post, kto nie może liczyć na jej poparcie.

Już w najbliższą niedzielę w Polsce odbędzie się pierwsza tura wyborów prezydenckich. Do walki o najważniejsze stanowisko w kraju stanęli kandydaci, którzy otrzymali wystarczająco wysokie poparcie wśród Polaków. Według sondaży największe szanse na zwycięstwo mają Andrzej Duda, Rafał Trzaskowski i Szymon Hołownia.

Na kogo Barbara Kurdej-Szatan nie zagłosuje w wyborach?

Szacuje się, że w wyborach udział weźmie ponad 60% narodu. W gronie osób, które wybiorą się do najbliższego lokalu, by oddać swój głos, jest Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka już dawno wybrała swojego faworyta.

Oczywiście, że się wybieramy. Idziemy rano na wybory, a potem jedziemy w drogę. Wiem, na kogo będę głosować – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Co prawda Barbara nie zdradziła, obok czyjego nazwiska postawi „x”, ale jej wypowiedź raczej nie pozostawia złudzeń.

W moim przypadku, to nie jest za trudne do odgadnięcia. Bo m.in za to zostałam zwolniona z poprzednich moich prac – przyznała z rozbrajającą szczerością.

Przypomnijmy, że aktorka rok temu z dnia na dzień straciła pracę w TVP. Gwiazda nie najmilej wspomina swoje rozstanie z pracodawcą. Jak sama zapewniła w oficjalnym oświadczeniu – „można to było zrobić w bardziej elegancki sposób”.

Cała rozmowa z Barbarą Kurdej-Szatan poniżej:


Barbara Kurdej-Szatan – wybory parlamentarne 2019

Barbara Kurdej-Szatan – wybory parlamentarne 2019

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży

Andrzej Duda

Andrzej Duda

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×