Tak wygląda druga żona Tobiasa Solorza. A pierwsza? To prawdziwa piękność!

Aleksandra Fałęcka Tobias Solorz

Aleksandra Fałęcka Tobias Solorz

A czym się zajmuje? Będziecie zaskoczeni! To odnosząca sukcesy bizneswoman.

Kim jest Aleksandra Fajęcka, pierwsza żona Tobiasa Solorza?

Dwa tygodnie temu Tobias Solorz powiedział „tak”. Syn polskiego miliardera poślubił Monikę Suchocką. Ceremonia utrzymana była w bajkowym stylu. Mało kto jednak wie, że 36-latek ma za sobą także małżeństwo z Aleksandrą Fajęcką, które trwało 5 lat. Co wiemy o pierwszej żonie Tobiasa? Kim jest?

Aleksandra Fajęcka to bizneswoman z prawdziwego zdarzenia. Pełni funkcję dyrektora zarządzającego w Polcast Media Distribution w czterech stacjach telewizyjnych: Tele5, Polonia1, WaterPlanet i Novela. Pierwsza żona Tobiasa Solorza ma agencję marketingu mobilnego AFA Media, a wcześniej była członkiem zarządu firmy HALCASH, MINI Premium SA i Eastern Europe zajmującej się płatnościami i transferami gotówkowymi.

Jastrząb Post dotarł do Instagrama Fajęckiej. Profil pierwszej żony milionera jest pełen pięknych zdjęć wśród których nie zabrakło tego z Tobiasem Solorzem.

Która jest ładniejsza? Obie reprezentują skrajnie inne typy urody. Blondynka czy brunetka? Monika Suchocka czy Aleksandra Fajęcka? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz także: Tobias Solorz i Monika Suchocka już po ślubie! To było wesele jak z bajki! Syn miliardera zaprosił plejadę gwiazd. Znamy szczegóły! [DUŻO ZDJĘĆ]

Tobias Solorz z pierwszą żoną

Tobias Solorz z pierwszą żoną Aleksandrą Fajęcką

Tobias Solorz-Żak z żoną Moniką

Tobias Solorz-Żak z obecną żoną Moniką Suchocką


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×