Szukaj

Kasia Wołejnio ostatnio sporo schudła. To zasługa prostej diety! Zdradziła nam szczegóły [WIDEO]

Kasia Wołejnio o diecie

Kasia Wołejnio o diecie

Kasia Wołejnio zdradziła, jak dba o idealną sylwetkę. Jaką dietę ma żona Hollywood? Co robi, że wygląda niemal idealnie? O wszystkim opowiedziała naszej reporterce.

Kasia Wołejnio 16 maja skończyła 46 lat. Gwiazda może pochwalić się udanym życiem osobistym, świetnie prosperującą firmą w Los Angeles i tym, czego zazdroszczą jej tysiące kobiet – nienaganną sylwetką. Jej zdjęcia w bikini powalają na łopatki najbardziej wybrednych entuzjastów kobiecego piękna. Kształty żony Hollywood są niemal idealne – imponująca talia, zgrabne nogi i jędrny biust.

Kasia Wołejnio – dieta żony Hollywood

W czym tkwi sekret świetnego wyglądu Wołejnio? O to zapytała ją nasza reporterka. Kasia po raz pierwszy zdradziła w jaki sposób o siebie dba i jak zmieniła swoje nawyki na jeszcze bardziej sprzyjające jej wyglądowi.

Bardzo o siebie dbam. Dieta wegańska, nie piję też alkoholu. Rzuciłam czasami podpalanie. Dużo sportu, zero stresów. Moja grupa przyjaciół jest zminimalizowana. Dbam o siebie bardziej niż kiedyś – wyznała przed kamerą Jastrząb Post.

Kasia Wołejnio w seksownej odsłonie

Kasia Wołejnio w seksownej odsłonie

Gdzie i jak Kasia Wołejnio spędza święta?

Wołejnio zdradziła również, jakie są jej plany na święta. Milionerka koniec grudnia planuje spędzić w Afryce, z której poleci do Australii:

W moim życiu nie powstały żadne zmiany, więc chciałam zadziałać z innej strony. Planowałam sprzedać mieszkanie w Warszawie i powstrzymałam sprzedaż, żeby mieć bazę w Europie. Od jutra będę je urządzać i planuję wylecieć do Afryki, na miesiąc na pewno. To też taka zmiana, że nagle spakowałam się i powiedziałam: czas na zmianę. Poczułam, że moja dusza chce zmiany. Lecę do Afryki 24.12 – mam tu rodzinę, ale rodzice nie żyją i świąt raczej nie obchodzę. Więc w Wigilię wsiadam w samolot. Może nawet na dłużej niż na miesiąc. Może potem Australia? Zobaczymy.

Jak myślicie, Kasia zmieni swoje miejsce zamieszkania?


Kasia Wołejnio topless

Kasia Wołejnio topless

Kasia Wołejnio w seksownej odsłonie

Kasia Wołejnio w seksownej odsłonie

Kasia Wołejnio w seksownej odsłonie

Kasia Wołejnio w seksownej odsłonie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×