Szukaj

Kasia Warnke jest w zaawansowanej ciąży! Gwiazda z gołym ciążowym brzuchem przyszła na pokaz mody! [WIDEO]

Kasia Warnke jest w ciąży! Aktorka o tym, że zostanie mamą pochwaliła się podczas pokazu MMC, na który przyszła w stylizacji odsłaniającej jej goły brzuch. Zobacz nagranie wideo.
Kasia Warnke jest w ciąży

Kasia Warnke wkrótce dołączy do grona mam. Aktorka, chociaż do tej pory zaprzeczała plotkom o swojej ciąży, dłużej nie zamierza tego robić. Gwiazda pojawiła się dzisiaj na pokazie MMC i zaskoczyła wszystkich. Na wybiegu zaprezentowała się w stylizacji, która w pełni odsłoniła jej zaokrąglony brzuszek.

Wygląda na to, że Kasia jest w zaawansowanej ciąży, a do rozwiązania pozostało już tylko kilkanaście dni. Na razie jednak gwiazda skutecznie unika tematu ciąży, choć już w kwietniu dwutygodnik Show poinformował czytelników o tym, że jej tegoroczne Boże Narodzenie spędzi w towarzystwie nowego domownika, którego płeć na razie nie jest znana.

Ojcem dziecka jest Piotr Stramowski, z którym aktorka pobrała się w 2016 roku. Aktorzy od tego momentu tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Wydaje się więc, że po miesiącach starań zakochanym nareszcie udało się spełnić marzenie o dziecku i już niedługo na świecie pojawi się ich pierwsza pociecha.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

Zobacz: Katarzyna Warnke rozpoczęła majówkę w negliżu! Tak odważnego zdjęcia nie ma nawet Anja Rubik!

Zobacz: Ciąża Katarzyny Warnke. Gazeta pyta: “Syn czy córka?”. Jest oficjalny komentarz gwiazdy!

Zobacz: Kasia Warnke jest w ciąży! Będzie chłopiec czy dziewczynka?


Czy Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski są dobraną parą?

×