Szukaj

Justyna Żyła po latach opowiedziała, jak cierpiała u boku męża: „Kompleksy były ogromne”. Poruszające słowa

Justyna Żyła od dwóch lat jest singielką. Przez ten czas zyskała ogromną popularność, sympatię widzów i nabrała pewności siebie. O trudnym związku i obecnej relacji z byłym mężem opowiedziała naszej reporterce.
Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła zyskała ogromną popularność dzięki swojemu mężowi. Dwa lata temu jej związek ze znanym skoczkiem narciarskim rozpadł się jak domek z kart. Para rozstała się w atmosferze skandalu. Tygodniami prali brudy na oczach tysięcy internautów. Ich wpisy, relacje i zdjęcia odbiły się szerokim echem w mediach. W efekcie przysporzyły Justynie ogromną popularność, która okazała się przepustką do wielkiej kariery.

Justyna Żyła o związku z Piotrem Żyłą: „Brakowało mi pewności siebie”

Żyła po rozwodzie zaczęła błyszczeć na salonach, a publiczność pokochała ją od razu. Dowodem uznania widzów były SMS-y, jakie otrzymywała w Tańcu z gwiazdami, w którym nie radziła sobie najlepiej. Okazuje się, że związek z Piotrem kosztował Justynę mnóstwo emocji. Żyjąc u boku gwiazdy sportu, borykała się niską samooceną. Po latach opowiedziała o cierpieniu, jakie przeszła.

Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby ubrać odważniejszą sukienkę itd. Ale z czasem to minęło – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Piotr i Justyna Żyła z dziećmi

Piotr i Justyna Żyła z dziećmi

Czy jej były mąż próbował podnieść jej poczucie własnej wartości?

Dla niektórych mężczyzn to jest temat, który był mało ważny, komfortowy i niepotrzebny do dalszej konwersacji. Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką.

Jak teraz wyglądają ich relacje?

Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dziubków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Justyna Żyła w rozmowie z Jastrząb Post:


All-ONS_1063878661-AAA

Justyna Żyła - Mister Polski 2019

Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×