Szukaj

Justyna Żyła po latach opowiedziała, jak cierpiała u boku męża: „Kompleksy były ogromne”. Poruszające słowa

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła, Piotr Żyła

Justyna Żyła od dwóch lat jest singielką. Przez ten czas zyskała ogromną popularność, sympatię widzów i nabrała pewności siebie. O trudnym związku i obecnej relacji z byłym mężem opowiedziała naszej reporterce.

Justyna Żyła zyskała ogromną popularność dzięki swojemu mężowi. Dwa lata temu jej związek ze znanym skoczkiem narciarskim rozpadł się jak domek z kart. Para rozstała się w atmosferze skandalu. Tygodniami prali brudy na oczach tysięcy internautów. Ich wpisy, relacje i zdjęcia odbiły się szerokim echem w mediach. W efekcie przysporzyły Justynie ogromną popularność, która okazała się przepustką do wielkiej kariery.

Justyna Żyła o związku z Piotrem Żyłą: „Brakowało mi pewności siebie”

Żyła po rozwodzie zaczęła błyszczeć na salonach, a publiczność pokochała ją od razu. Dowodem uznania widzów były SMS-y, jakie otrzymywała w Tańcu z gwiazdami, w którym nie radziła sobie najlepiej. Okazuje się, że związek z Piotrem kosztował Justynę mnóstwo emocji. Żyjąc u boku gwiazdy sportu, borykała się niską samooceną. Po latach opowiedziała o cierpieniu, jakie przeszła.

Miałam wiele momentów, kiedy brakowało mi pewności siebie. Kompleksy były ogromne. Masz sławnego męża, wychodzisz na imprezy, a jesteś tylko zwykłą matką Polką, która siedzi w domu i zajmuje się dziećmi. Wstydziłam się niektórych wyjść, żeby ubrać odważniejszą sukienkę itd. Ale z czasem to minęło – powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Piotr i Justyna Żyła z dziećmi

Piotr i Justyna Żyła z dziećmi

Czy jej były mąż próbował podnieść jej poczucie własnej wartości?

Dla niektórych mężczyzn to jest temat, który był mało ważny, komfortowy i niepotrzebny do dalszej konwersacji. Potem kobieta tłumi to w sobie i popada w głębsze zawirowania, jeżeli chodzi o psychikę. Ale na szczęście udało mi się wyjść z tego obronną ręką.

Jak teraz wyglądają ich relacje?

Mamy relacje jak pary po rozwodzie. Nie będziemy sobie pić z dziubków. Jest naturalnie. Przyjeżdża po dzieci, odbiera i tyle. O tym, co nam potrzeba rozmawiać, to rozmawiamy. Tyle.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Justyna Żyła w rozmowie z Jastrząb Post:


All-ONS_1063878661-AAA

Justyna Żyła - Mister Polski 2019

Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Tomasz Barański, Justyna Żyła - Taniec z Gwiazdami, odcinek 1

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Justyna Żyła i Piotr Żyła w momencie ślubu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×