Szukaj

Koniec koszmaru! Joanna Mazur dostała mieszkanie! Tylko dla nas skomentowała nadzwyczajny finał pięknej akcji [WIDEO]

Joanna Mazur

Joanna Mazur

Joanna Mazur dostała mieszkanie w prezencie od dewelopera w 7. odcinku programu Taniec z Gwiazdami. Jak niewidoma gwiazda komentuje ten hojny podarunek? Czy spodziewała się podobnego obrotu spraw?

Niesamowite emocje w 7. odcinku Tańca z Gwiazdami. Widzowie pożegnali kolejnych faworytówAgnieszkę RadwańskąStefana Terrazzino, ale to nie ich przegrana była wydarzeniem wieczoru. Joanna Mazur, niewidoma polska olimpijka, która tańczy w parze z Janem Klimentem przeżyła coś niewiarygodnego – poruszony jej losem deweloper, Zbigniew Jakubas, podarował sportsmence w prezencie mieszkanie. Zrobił to na oczach setek tysięcy Polaków po drugim tańcu Joanny i Jana.

Jak wyjawiła w rozmowie Mazur, ta chwila była dla niej jak sen. Do tej pory nie wierzy, że spotkało ją coś tak niesamowitego ze strony zupełnie obcego człowieka:

Poczułam, że to sen. To jest taki moment, że ja chyba jeszcze nie wierzę w to, co się dzieje. Jestem tak szczęśliwa, że są tak dobrzy ludzie wokół nas. Być może do tej pory spotkało mnie sporo złego, ale teraz naprawdę spotykam dobrych ludzi: życzliwych i szczerych i chciałabym, żeby tacy ludzie stawali na mojej drodze w życiu. To jest coś pięknego mieć takich ludzi wokół siebie.

A czy Joanna spodziewała się, że coś takiego może jej się przytrafić?

Ja nawet o tym nie marzyłam. To sięga dużo wyżej, niż moje marzenia. Ja mam jakieś cele, które chcę realizować i to sięgnęło dużo wyżej, ja nawet tam nie sięgnęłam w mojej głowie.

Pozostaje jedynie pogratulować i cieszyć się razem z Joanną jej ogromnym szczęściem!

Zobacz: Joanna Mazur popłakała się w “Tańcu z Gwiazdami”. Na oczach widzów spełniono jej największe marzenie!

Zobacz: Paulina Sykut i Agnieszka Hyży wstrząśnięte warunkami w jakich żyje Joanna Mazur: “Ludzie krzyczą w jej imieniu” [WIDEO]

Zobacz: Szokujące słowa Otylii Jędrzejczak na temat Joanny Mazur! “Znam drugą wersję wydarzeń” [WIDEO]


Joanna Mazur dostała mieszkanie od dewelopera

Joanna Mazur dostała mieszkanie od dewelopera

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Jan Kliment, Joanna Mazur - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×