Taniec z Gwiazdami: W 7. odcinku odpadli faworyci! Wyniki głosowania to jeden wielki szok!

Taniec z Gwiazdami 9, odcinek 7. Na parkiecie rywalizacja zaczyna przybierać coraz ostrzejszy obrót. Kto pożegnał się z show 12 kwietnia? Wyniki głosowania zszokowały internautów. Kto zdobył najwięcej, a kto najmniej punktów? Jak prezentowali się uczestnicy? Zobaczcie zdjęcia!

Taniec z Gwiazdami 9 wzbudza coraz większe emocje. Na parkiecie robi się gorąco, z tygodnia na tydzień rywalizacja robi się coraz bardziej zacięta, a po odpadnięciu z show faworytów do finału, wszyscy poczuli zbliżający się koniec. Po emocjach, które towarzyszyły widzom w miniony piątek, w 7. odcinku show wcale nie było lżej. O awans do kolejnego odcinka walczyło już tylko 6 par, a to oznacza, że za miesiąc poznamy zwycięzcę.

Po pierwszej turze występów i pojedynkach pomiędzy walczącymi o Kryształową Kulę parami punktacja wyglądała następująco:

 1. Jan Kliment i Joanna Mazur – 24 punkty + 3 = 27
 2. Macademian Girl i Rafał Maserak – 23 punkty
 3. Lenka Klimentowa i Jakub Kucner – 22 punkty + 3 = 25
 4. Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino – 22 punkty + 3 = 25
 5. Gimper i Natalia Głębocka – 20 punktów
 6. Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh – 19 punktów

W 7. odcinku Tańca z Gwiazdami pożegnaliśmy kolejnych faworytów! Z programu, decyzją widzów, odpadli Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino! Para o włos przegrała z Gimperem i Natalią Głębocką, którzy byli drugą najniżej ocenioną parą.

Wyniki głosowania widzów zszokowały wielu internautów. W komentarzach na Instagramie aż roi się od wpisów pełnych smutku i niedowierzania w to, co dzisiaj wydarzyło się na parkiecie:

 • Nie ma sprawiedliwości w tym kraju, zawsze głosują na tych którzy nie robią żadnych postępów. Aga ty powinnaś dostać kryształowa kulę
 • Nie wierzę to, dlaczego akurat oni ;( Świetnie tańczyli i mają dobry punkt
 • Szkoda że Aga odpadła ale dla mnie i tak była wspaniała w swoich 7 występach w tym programie,tańczyła super i wyglądała pięknie tak samo gdy grała na korcie,Stefano był świetnym trenerem także tej pary nie zapomnę.Życzę powodzenia i dalszych sukcesów!!!
 • Było elegancko… Jesteś super.. a tytułu najlepiej techniczne grającej zawodniczki w naszym stuleciu i tak Ci nikt nie zabierze… pozdrawiam
 • Jest mi bardzo smutno że odpadłaś. Radziłaś sobie bardzo dobrze od początku. Twoje miejsce (jak z resztą i Tamary) było w następnym odcinku jak nie w finale, a nie w strefie zagrożonych par w czasie gdy gorsze nawet nie były zagrożone. Ustawka i tyle…

Żałujecie? Zobaczcie ostatnie dwa występy Radwańskiej i Terrazzino w Tańcu z gwiazdami:

Zobacz: Taniec z Gwiazdami 9: Bajkowy początek i wielkie zaskoczenie. Nie uwierzycie kto pożegnał się z programem!

Zobacz: Wielki szok! Z “Tańca z gwiazdami” odpadli faworyci! To przecież oni mieli zatańczyć w finale!

Zobacz: Wielkie poruszenie w sieci po ostatnim odcinku “Tańca z gwiazdami”! Internauci zbierają pieniądze dla niewidomej Joanny Mazur! Zgromadzona kwota już robi wielkie wrażenie!


Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Agnieszka Radwańska, Stefano Terrazzino - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Agnieszka Radwańska, Stefano Terrazzino - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Macademian Girl, Rafał Maserak - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Macademian Girl, Rafał Maserak - Taniec z gwiazdami 9, odcinek 7

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×