Krupa podziwia Rozenek za to, co zrobiła dla byłego męża. A jak wygląda jej relacja z Romainem Zago? Ostatnia sytuacja mówi wszystko

Joanna Krupa o relacji z Romainem Zago

Joanna Krupa o relacji z Romainem Zago

Joanna Krupa o relacji z Romainem Zago. Czy para przyjaźni się po rozwodzie? Gwiazda Top Model zdradziła, jaki ma kontakt z byłym mężem.

Joanna Krupa i Romain Zago w 2013 roku wzięli bajkowy ślub, o którym rozpisywały się najpoczytniejsze magazynu w Stanach Zjednoczonych. Transmisję z wydarzenia pokazała jedna z amerykańskich stacji telewizyjnych. Było na bogato. Efektowna suknia, piętrowy tort, luksusowe wnętrza i goście, wśród których nie brakowało lokalnych celebrytek.

Mimo bajkowej otoczki, małżeństwo Jaonny i Romaina nie zdało egzaminu. Para rozstała się po czterech latach. Oboje uznali, że nie pasują do siebie i zaczęli układać sobie życie u boku nowych drugich połówek. Krupa rozkochała w sobie obecnego męża, Douglasa Nunesa, z którym ma córkę Ashę, a Zago związał się z modelką magazynów dla dorosłych.

Joanna Krupa o relacji z byłym mężem

Jak dziś wygląda relacja Joanny z byłym mężem? Czy utrzymują kontakt? Prowadząca Top Model nie ukrywa swojego podziwu dla Małgorzaty Rozenek, która postanowiła wesprzeć ojca swoich dzieci w trudnym czasie. Chociaż też są po rozwodzie, to gospodyni Projektu Lady wyciągnęła do Jacka Rozenka pomocną dłoń. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, Karoliną Motylewską, wyznała:

To jest piękne, że mają pozytywną relację, że są przyjaciółmi. Myślę, że to jest piękne. Często jest tak, że ludzie kiedyś mieli związek, kochali się i nagle się nie lubią. Jak ktoś dorósł i jest dojrzały, to może się pogodzić z tym, co się stało. Nie każdy jest stworzony dla siebie. Każdy przechodzi swoje stresy, swoje dramaty w życiu. Oni mają razem dzieci i to jest piękne, że mogą teraz się wspierać.

Przy okazji zdradziła, że po rozstaniu przyjaźni się z Romainem Zago. Niedawno bawiła się z nim w klubie w Miami:

Ja z moim byłym Romkiem jesteśmy przyjaciółmi. Nawet jak byłam ostatnio w Miami, byłam w jego klubie jako support. Mój były nie zrobił nic takiego, żeby nie chciała mieć z nim relacji. Zawsze był dla mnie przyjacielem. Gdybym ja go potrzebowała, to byłby dla mnie. I nawzajem. Myślę, że to jest fajne – kiedyś się kochało, nie wyszło, ale jest się przyjaciółmi.

Cała rozmowa poniżej.


Pierwszy ślub Joanny Krupy

Pierwszy ślub Joanny Krupy

Pierwszy ślub Joanny Krupy

Pierwszy ślub Joanny Krupy

Joanna Krupa i Romain Zago rozwiedli się

Joanna Krupa i Romain Zago rozwiedli się

Komentarze

 • GośćJola pisze:

  żartujecie majdanowa to cwaniara splacadom bo jest na dzieci i przestancie głosić brednie jemu nie pomaga

 • Gość pisze:

  A co to kogoś interesuje jakie ma wyjście to jej sprawa i sumienie .Jest czlowiekiem o dobrym sercu i robi co uważa.Przestańcie analizować czyjeś życie zajmijcie się swoim .zazdrość was zniszczy i chora analiza .

 • Gość pisze:

  Rozenek nie ma wyjścia. To jak alimenty dla byłego męża prawnie. Mieszkanie chyba jest na synów.

 • GośćGrazyna pisze:

  Pani Joanno, pomoc byłemu mężowi jest wymagana prawnie, chyba,że rozwód orzeczono z jego winy. Małgonia ma prawny obowiązek sfinansowania np. leków,żywności. To,że opłaca szkołę swoim dzieciom,to jest bagno,że o tym mówi. Pani wie,że życie robi niespodzianki. Oby w przyszłości nie było odwrotnie!!!!!

  • Gość pisze:

   No oczywiście gdyby to powiedział facet ,to by były same ochy i achy ale że kobieta się odezwała to oczywiście hejt. Ciekawe , że głównie kobiety mają z tym problem.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×