Małgorzata Rozenek nie pozostała obojętna na trudną sytuację byłego męża. To, co dla niego zrobiła zasługuje na podziw

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek

Jacek Rozenek, Małgorzata Rozenek

Jacek Rozenek dwa lata temu przeszedł rozległy udar. Wydał fortunę na leczenie, przez co został bankrutem. W tym trudnym czasie może liczyć na wsparcie byłej żony. Co zrobiła dla niego Małgorzata Rozenek?

Małgorzata Rozenek niespełna 10 lat temu została prowadzącą programu Perfekcyjna Pani Domu. Zrobiła co w swojej mocy, by wypaść przed kamerami jak najlepiej, co zostało docenione przez widzów. W krótkim czasie zdobyła grono wiernych fanów, którzy z niecierpliwością wyczekiwali kolejnych odcinków produkcji. Wzbudziła również zainteresowanie osób z branży telewizyjnej, które zaczęły zasypywać ją kolejnymi ofertami pracy, a ona w ten sposób ugruntowała swoją pozycję w show-biznesie.

Obecnie prowadzi Projekt Lady oraz rozwija własne biznesy. Kilka tygodni temu zadebiutowała z własną marką odzieżową, która od początku cieszy się dużym zainteresowaniem. W międzyczasie zadebiutowała na dużym ekranie. Już za kilka tygodni zobaczymy ją w najnowszej produkcji Patryka Vegi pt. Miłość, seks & pandemia. W rozmowie z Faktem przyznała, że chciałaby po raz kolejny zagrać w filmie, jednak tym razem u boku byłego mężaJacka.

Małgorzata Rozenek wspiera finansowo Jacka Rozenka

Były mąż Perfekcyjnej Pani Domu z pewnością przyjął tę informację z ogromną radością, tym bardziej że znalazł się w bardzo trudnym położeniu. Dwa lata temu przeszedł rozległy udar, przez co wymagał długiej hospitalizacji oraz kosztownej rehabilitacji. Lekarze przygotowali jego najbliższych na najgorsze, jednak on nie poddawał się i wrócił do pełni sił.

Lekarze myśleli, że jestem schodzący z tego świata i tak przygotowywali rodzinę. Powiedzieli mi, że nie będę chodził w ogóle, że nie będę uprawiał sportu. Straszne rzeczy mi mówili – wspominał w rozmowie z DDTVN.

Aktor nie zastanawiając się ani przez chwilę, wydał wszystkie swoje oszczędności na rehabilitację. Z uwagi na to, że zgromadzone środki topniały w oczach, musiał się zadłużyć. W sobotnie popołudnie przyznał, że musiał ogłosić upadłość konsumencką.

Przed udarem zarabiałem dużo pieniędzy i wydawałem je. A teraz przez dwa lata kupiłem sobie dwie rzeczy. Oszczędności starczyły na leczenie. Wpadłem w długi, jestem na etapie rozwiązania tego poprzez upadłość konsumencką – przyznał w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie.

Portal Pudelek ustalił, że w tym trudnym czasie Jacek może liczyć na wsparcie byłej żony. Małgorzata postanowiła przejąć jego obowiązki w kwestii utrzymania dzieci i już od jakiegoś czasu pokrywa koszty edukacji Stanisława i Tadeusza. Pomaga mu również spłacać kredyt mieszkaniowy.

Jest jego byłą żoną, ale mają dobre relacje. Wspiera go zresztą nie tylko finansowo. Wielokrotnie pomagała mu załatwić miejsce w szpitalu lub dostać się do dobrego lekarza specjalisty – powiedział informator Pudelka.

Jesteśmy przekonani, że dzięki takiemu wsparciu, aktor bez trudu pokona wszelkie przeciwności.


Jacek Rozenek wychodzi z ośrodka rehabilitacyjnego

Jacek Rozenek wychodzi z ośrodka rehabilitacyjnego

Jacek Rozenek wychodzi z ośrodka rehabilitacyjnego

Jacek Rozenek wychodzi z ośrodka rehabilitacyjnego

Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji

Jacek Rozenek pokazał wideo z rehabilitacji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×