WOJNA! Joanna Krupa ostro rozlicza się z byłą agentką. Zarzuca jej szantaż! [WIDEO]

Joanna Krupa szantaż Małgorzata Leitner

Joanna Krupa szantaż Małgorzata Leitner

Małgorzata Leitner szantażuje Joannę Krupę?

Już niebawem rozpocznie się kolejna edycja Top Model, którą niezmiennie poprowadzi największa gwiazda polskiej edycji show – Joanna Krupa. Choć kariera modelki od lat nawet na chwilę nie załamała się, tak jak jej życie prywatne po rozstaniu z Romainem Zago, to w rozmowie z naszą reporterką gwiazda przyznała, że jej relacje z byłą agentką są, delikatnie mówiąc, dalekie od idealnych:

Ja w życiu zawsze wszystko robię od A do Z. Żeby wszystko było super. Zawsze biorę dobrą drogę w życiu, szanuję ludzi w okół siebie i zawsze jestem troszkę naiwna. Może myślę, że każdy też taki jest. Niestety doszło do takiego momentu, że chciałam iść na ugodę, a ona nie chciała iść na ugodę i takie były szantaże, że jak nie będzie agentką w nowym sezonie Top Model no to nie ma mowy,  że dogadamy się na ugodę. Niestety papiery już będą niedługo w sądzie, już jedna sprawa jest w sądzie, ale teraz taka duża, bardzo duża, co właśnie mi nie płaci od tamtego kwietnia, już niedługo będzie w sądzie. Na to wygląda, że to jedna droga. Taki był szantaż. Wiadomo, ja nie mam żadnej kontroli, kto jest agentem w programie.

Joanna sugeruje, że jej Małgorzata Leitner nie miała najlepszego kontaktu ze swoimi innymi byłymi podopiecznymi, takimi jak Ania Jagodzińska czy Patryk Grudowicz:

Świat jest bardzo mały, jeszcze w Polsce w show-biznesie. I trzeba uważać z kim się pracuje, jak ludzi się traktuje. Ja próbuje każdego szanować. Wiadomo, są momenty gdy jesteś zestresowana, czy masz długi dzień, jestem nie w takim humorze. Ale też trzeba mieć szacunek do ludzi, wszyscy jako ekipa bardzo często pracujemy. I myślę, że jak jesteś taką osobą, to każdy chce z Tobą pracować. Nie wiem, jak inni patrzą na tą sytuację, ja znam swoją sytuację z nią i niestety nie jest pozytywna. Zobaczymy się w sądzie.

Czy kiedyś panie podadzą sobie ręce na zgodę?

Cała rozmowa poniżej:

Rozstanie Joanny Krupy z jej menadżerką Małgorzatą Leitner może skończyć się w sądzie! Sprawa jest poważna!

Kreacje gwiazd na pokazie Roberta Kupisza: Natalia Siwiec, Joanna Krupa, Magda Mielcarz, Maja Sablewska

Świat mody miał paść przed nim na kolana. Joanna Krupa już wie, kto zniszczył karierę Patryka Grudowicza po „Top Model


Joanna Krupa i Małgorzata Leitner zawiesiły współpracę

Joanna Krupa i Małgorzata Leitner zawiesiły współpracę

Małgorzata Leitner i Joanna Krupa

Małgorzata Leitner i Joanna Krupa

Małgorzata Leitner i Joanna Krupa

Małgorzata Leitner i Joanna Krupa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×