Eurowizja 2022. Daria oceniła swojego największego rywala. „River” Ochmana jej nie porwało. „Jest dużo umiejętności marketingowych w jego teamie”

Daria Marx, Krystian Ochman (Eurowizja 2022)

Daria Marx, Krystian Ochman (Eurowizja 2022)

Daria Marx oceniła piosenkę Krystiana Ochmana River na Eurowizję 2022. Dlaczego jej nie porwała? Jak ocenia notowania bukmacherów, w których zajmuje 2. miejsce? O wszystko zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

19 lutego poznamy reprezentanta Polski na Eurowizję 2022. Fani konkursu nie mają wątpliwości, że decydująca walka rozegra się pomiędzy Darią Marx a Krystianem Ochmanem. To ich piosenki uważane są za najmocniejsze w stawce. Przypomnijmy, że w eliminacjach łącznie wystąpi 10 kandydatów.

Daria zaśpiewa przebój ostatnich miesięcy – Paranoia, która ma ponad 12 milionów wyświetleń na YouTubie. Popowa kompozycja jest już hitem poza granicami kraju. Można ją usłyszeć w rozgłośniach radiowych w Niemczech, Rosji, czy we Włoszech.

Eurowizja 2022. Daria o piosence Krystiana Ochmana River

Krótko przed eliminacjami zapytaliśmy Darię, jak ocenia propozycję swojego najpotężniejszego rywala według bukmacherów, czyli Krystiana Ochmana. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post dosadnie wyraziła swoje zdanie na temat piosenki River.

Daria nie słucha na co dzień muzyki w stylu, w jakim tworzy Ochman. Nie ukrywa też, że najbardziej spośród wszystkich kandydatów na Eurowizję najbardziej wpadającą jej w ucho piosenkę ma Kuba Szmajkowski:

Nie jest to mój styl, ale wydaje mi się, że każdy z nas wnosi do tego konkursu coś innego. Ostatecznie to Polacy zdecydują o tym, co zostanie wybrane. Ja jednak stoję murem przy piosenkach popowych, więc może poszłabym nawet w stronę Kuby Szmajkowskiego, ale ja słucham popu na co dzień. Wydaje mi się, że każdy z nas lubi słuchać tego w radiu czy na Spotify.

Faworytka eliminacji jest już zmęczona pytaniami o utwór River. Ma też kilka zastrzeżeń do fanów Eurowizji:

Broń Boże nie mam żadnych zastrzeżeń do Krystiana, ale nie chce mi się cały czas o nim mówić. Nie wiem, czemu dostaje tyle pytań cały czas o jego osobę. Umówmy się, że w konkursie nie jestem tylko ja i Krystian. Jest nas więcej. Ania Byrcyn np. Jestem pod wrażeniem jej głosu i jeśli mówimy o balladach, to dlaczego nie wspominamy o niej? Dlaczego mówimy o piosence, która nie była wydana? Dlaczego już wtedy typowało się faworyta. To byłyby moje pytania, które chciałabym zadać wszystkim fanom Eurowizji.

Jak Daria zareagowała na informacje, że jeszcze kilka dni temu to Krystian przez bukmacherów uznawany był za najlepszego kandydata na reprezentanta Polski? Obecnie na 1. miejscu plasują się Włochy.

Jest dużo umiejętności marketingowych w jego teamie i gratulacje. Nie każdy musi znać prawdę. Mało tego – zawsze jest jakiś rąbek tajemnicy, który przysparza słuchaczy. Krystian ma tych utworów już 10-12. Jeśli jego fani słuchali tych utworów, to niech słuchają. Ja nie mam nic przeciwko Krystianowi, naprawdę. Mimo że media próbują zrobić ze mnie czarownicę i cały czas mnie o to pytają. Chciałabym, żeby te same pytania dostał Krystian, ale Krystian dostaje pytania o tym, jak czuje się w koronawirusie. Chciałabym po prostu, żeby Polacy widzieli w tym wszystkim jakąś prawdę.

Wokalistka cieszy się z wysokich not swojej piosenki wśród fanów konkursu z zagranicy, a resztę pozostawia w rękach polskiej publiczności:

Co będzie? Zobaczymy. Mogę tylko powiedzieć, że Paranoia ma 4.8 czy 4.9 u fanów Eurowizji na całym świecie, więc jest to na wynik 5.0. Więc to nie jest do końca tak, jak to jest promowane. Myślę, że każdy z nas musi wyciągnąć z tego swoją prawdę.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Poniżej piosenki River i Paranoia. Która jest lepsza na Eurowizję 2022?


Daria Marx Marcinkowska

Daria Marx Marcinkowska

Okładka nowego singla Krystiana Ochmana

Okładka nowego singla Krystiana Ochmana

Krystian Ochman – Eurowizja 2022

Krystian Ochman – Eurowizja 2022

Komentarze

 • Gość pisze:

  Posłuchałam i zrobiło mi się wstyd, zostawiam to bez komentarza…..

 • Gość pisze:

  Ta wypowiedź jest skandaliczna……

  • Sowa pisze:

   Moim skromnym zdaniem, obie piosenki są słabe, aczkolwiek głos wokalisty wspaniały, przypomina mi solistę z Depech, bardzo podobny głos, orkiestra słaba, Daria reprezentuje disko polo, piosenka do niej pasuje bardzo mało skromna dziewczyna.

  • Gość pisze:

   Popieram,

  • Ona pisze:

   Bo? Ze ma szacunek do innych uczestników o których nic się nie mówi? To ja atakują ciągle pytaniami o Ochmana? Nie wiem w jaki m celu

  • Szeryf pisze:

   Właśnie bardzo mądrze powiedziala

 • Gość pisze:

  Naiwna, uwierzyła, że sukces na Eurowizji zależy od wyświetleń na YT, rotacji w radio Eska i punktacji w internetowej ankiecie. Charyzmę i umiejętność śpiewania na żywo jakoś się zamaskuje… 🤣

  • Aguka pisze:

   Nie obrażaj Depeche Mode o jego wokalisty.

  • Ona pisze:

   Patrząc na Wasze komentarze cóż to takie Polskie wylewać jad 😎a jeżeli jakiś artysta powie szczerze co myśli to wogole jest pustą lalą? Myślicie ze Eurowizja jest wyznacznikiem zajebistosci? Konkurs gdzie punkty rozdawane są po „sąsiedzku”? DARIA już znana jest za granicą co mogło by pomóc’dobry bit naprawdę mądre słowa piosenki.. KRYSTIAN ma swój styl spiewania – każdy ma swój typ myzyki itp. Więc. Poprostu kibicujmy im wszystkim a nie krytykujcie!

 • Gość pisze:

  Warto przypomnieć, że wybór kandydata na Eurowizję miał być wewnętrzny, TVP mogła wybrać dowolnie i nikt nie mógłby tego zakwestionować. Krystian jako ewentualny reprezentant pojawia się od czasu wygrania The Voice of Poland, nie widzę w tym nic dziwnego, że dla niektórych jest faworytem nawet bez piosenki. Takich artystów typowanych do reprezentowania Polski jest więcej, nawet bez konkretnego utworu.

  • Gość pisze:

   Dzieki ci za trafne podsumowanie

  • Gość pisze:

   Tytuł piosenki adekwatny do wypowiedzi … Ochman śpiewa o klasę lepiej i niestety piękna buźka tutaj nie pomoże.

 • Gość pisze:

  Gratulacje Daria, właśnie przegrałaś preselekcje zanim one na dobre się zaczęły. Straszne wrażenie po sobie pozostawiła. Jad aż się wylewa, jakieś teorie spiskowe, masakra.

 • Gość pisze:

  I fajna jest. Trochę bezczelna to pokazuje ze ma charakter. Super. Oby paranoja wygrała

 • Gość pisze:

  Jej wypowiedź jest skandaliczna, a z nerwów aż się trzęsie jest zazdrosna

  • luska pisze:

   Coś nie tak z tą dziewczyną.Ma jakieś problemy ze sobą!

  • Gość pisze:

   Skandaliczna? Ciekawe w którym momencie! Naucz się czytać ze zrozumieniem. Dobrze się wypowiedziała. Skromnie i rozważnie. Jeśli ktoś miałby reprezentować Polskę to tylko Daria.

 • Gość pisze:

  Osobowosc na plus Ochman /talent muzyczny na plus Ochman /tekst piosenki na plus Ochman/muzyka dzwiek na plus Ochman Pani Dario sztuka jest przyjac ze ktos jest lepszy i tutaj Ochman lepszy Pani piosenka nie jest slaba Nie jest ok

  • GośćAnka pisze:

   Całkowicie zgadzam się z wypowiedzią! Niezależnie kto przejdzie i pojedzie na Eurowizję- jako Polacy wspierajmy go(ja) bo to ważne dla wykonawcy a nie płynny jadem.Wszyscy wiemy że tam są układy polityczno-sasiedzkie i wcale nie zawsze wygrywa najlepszy! Zawsze można wyjść z brodą lub całować się na scenie…..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×