Kolejna dziennikarka po latach pracy odchodzi z TVP

Diana Rudnik odchodzi z TVP Info

Diana Rudnik odchodzi z TVP Info

Diana Rudnik odchodzi z TVP Info

W TVP przyszedł czas wielkich zmian. Wraz z pojawieniem się nowego prezesa Jacka Kurskiego, stacja pożegnała czołowych redaktorów i prezenterów. W TVP nie zobaczymy już między innymi wieloletnich pracowników, takich jak: Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Hanna Lis, Jacek Tacik, Karolina Lewicka, Joanna Osińska czy Justyna Dobrosz-Oracz. W ich miejsce przyszli już nowi.

Zobacz: Nowa gwiazda TVP. Kim jest Klaudiusz Pobudzin?   

Choć większość widzów myślała, że burzliwy czas w TVP już minął, to okazało się, że kolejna dziennikarka żegna się z tą telewizją. Jak dowiedział się portal wirtualnemedia.plDiana Rudnik, prezenterka serwisów w TVP Info, rozstaje się z Telewizją Polską. Już wczoraj mailowo pożegnała się z kolegami ze stacji. Podziękowała również za 10 lat wspólnej pracy. Rudnik prowadziła w TVP Info serwisy informacyjne oraz pojawiała się w roli prezenterki Info Poranka. Od września była również twarzą niedzielnych, wieczornych Wiadomości. Przestała je prowadzić wraz z pojawieniem się nowych władz w TVP.

Zobacz: Najpierw Piotr Kraśko pożegnał się z widzami Wiadomości, a teraz Beata Tadla i Diana Rudnik…

Diana Rudnik w Telewizji Polskiej pracowała od 2006 roku. Początkowo prowadziła serwis Kurier w kanale TVP3, który od 2007 roku przekształcono w TVP Info. W latach 2010-2011 była również prowadzącą program Celownik w TVP1. Zanim trafiła do TVP, pracowała w TV4 i Polsacie.

Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, dziennikarka dostała propozycję pracy od TVN 24. Prawdopodobnie z niej skorzysta, więc już niebawem zobaczymy ją na antenie największej stacji informacyjnej w Polsce. 

Cieszycie się?

Zobacz: Robert Górski i Ewa Błachnio odpowiedzą za żarty z TVP na Telekamerach? Jest komentarz satyryka

Diana Rudnik odchodzi z TVP Info

Diana Rudnik odchodzi z TVP Info


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×