Ewa Zawada o powodach rezygnacji z pracy przy „The Voice of Poland”. Jak produkcja traktowała ją za kulisami? [WIDEO]

Ewa Zawada o odejściu z The Voice of Poland

Ewa Zawada o odejściu z The Voice of Poland

Ewa Zawada zajmowała się promocją The Voice of Poland na TikToku, na którym jest gwiazdą. Chociaż jej filmiki generowały milionowe wyświetlenia, zdecydowała się zakończyć współpracę z produkcją. O powodach opowiedziała specjalnie dla Jastrząb Post.

Ewy Zawady nie trzeba przedstawiać użytkownikom TikToka. Jej profil – na którym zrobiła coming out, wyznając, że zanim związała się z mężczyzną, była w relacji z kobietą – jest jednym z najpopularniejszych w polskim internecie, co dostrzegli producenci jednego z największych formatów TVPThe Voice of Poland. 26-latka w programie odpowiada za tzw. strefę TikToka.

W popularnej wśród młodzieży aplikacji są pokazywane krótkie filmy z udziałem jurorów i uczestników programu. Vlogi kręcone przez Zawadę można znaleźć pod hashtagiem #PoczujTenFlow, a liczbę wyświetleń należy liczyć w grubych milionach. O kulisach współpracy z produkcją muzycznego widowiska Ewa opowiedziała Jastrząb Post.

Ewa Zawada o pracy przy The Voice of Poland

Influencerka bardzo dobrze wspomina projekt dla TVP. Zdradziła kulisy swojej pracy. Okazuje się, że wszystko odbywało się bardzo profesjonalnie i z troską o komfort pracy Ewy. O wszystkim opowiedziała specjalnie dla Jastrząb Post:

Bardzo fajnie wspominam tę pracę. To był taki pracowity czas, kiedy mogłam zapoznać się z czymś nowym i bardzo dużo zyskałam. Miałam swój scenariusz, swoje wejścia i kiedy było moje wejście wtedy wszystko było zorganizowane pode mnie, podpięcie mikrofonu, operatorzy no i jechaliśmy z tematem.

Dlaczego chwilowo zdecydowała się zawiesić swoją karierę w telewizji?

Ja się lepiej czuję przed własnym aparatem. Telewizji trochę posmakowałam. Jeszcze trochę bym posmakowała, żeby nie wyrażać tak szybko zdania. Jeszcze trochę przede mną.

Jak reagowała na hejterskie komentarze związane z jej pracą w TVP?

Najzwyczajniej olewałam. Tak jak robię to cały czas. Nie można się temu poddać, bo to ich nakręca po prostu.

Kogo z prezenterek podziwia?

Karolinę Gilon. Dla mnie to jest dziewczyna fenomen. Że z „Top Model” znalazła się w telewizji, tak więc gratuluję.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Ewa Zawada - 1. urodziny agencji Ten Fajny Management

Ewa Zawada - 1. urodziny agencji Ten Fajny Management

scena z: Ewa Zawada, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Ewa Zawada, fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewa Zawada. Pokaz Anny Wendzikowskiej

Ewa Zawada. Pokaz Anny Wendzikowskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×