Co dalej z Lanberry w „The Voice”? Tomson i Baron jasno dali do zrozumienia, czy powinna wystąpić w kolejnym sezonie. Mamy też komentarz gwiazdy [WIDEO]

Tomson i Baron o Lanberry w The Voice

Tomson i Baron o Lanberry w The Voice

Lanberry w The Voice of Poland. Czy wystąpi w kolejnej edycji show? Tomson i Baron ocenili, jak piosenkarka poradziła sobie w roli jurorki show. Odnalazła się w nowym zadaniu? Co na to sama zainteresowana? Czy już wie, co z jej udziałem w kolejnej odsłonie widowiska? Tylko u nas.

13. edycja The Voice of Poland zakończyła się zwycięstwem Dominika Dudka. To on otrzymał najwięcej SMS-ów od widzów, dzięki którym dostał 50 tysięcy złotych i kontrakt na wydanie debiutanckiej płyty. Mężczyzna nie ukrywa, że do programu zgłosił się za namową dziewczyny. Gdyby nie ona, być może jego kariera już kilka miesięcy temu dobiegłaby końca.

Do programu namówiła mnie moja dziewczyna, bo ja nie byłem na to chętny. Chciałem w ogóle zrezygnować z muzyki, bo już byłem taki zmęczony bieganiem za tym, ale moja dziewczyna powiedziała, żebym spróbował ostatni raz, pójdź do „Voice’a”, jak nie wyjdzie, to ok, ale idź. Poszedłem i wygrałem. Coś niesamowitego. Zawdzięczam jej ten sukces w 100%. Na pewno tak jak jej obiecałem – zabieram ją na wakacje, a resztę pewnie zainwestuję w muzykę. Trzeba wydać płytę. Jest kontrakt, więc na pewno niedługo ukaże się płyta Dominika Dudka – powiedział reporterce Jastrząb Post zaraz po ogłoszeniu wyników.

Zakończony 19 listopada sezon The Voice to także okazja do podsumowania tego, jak w roli jurorki odnalazła się Lanberry. Wokalistka zadebiutowała jako ekspertka muzycznego show. Swoich podopiecznych bardzo dobrze przygotowywała do poszczególnych występów, o czym świadczy drugie miejsce Łukasza Drapały z jej drużyny.

O kilka słów na temat umiejętności trenerskich Lanberry poprosiliśmy Tomsona i Barona, którzy najdłużej pełnią funkcję jurorów muzycznego hitu. Oto co nam powiedzieli.

Tomson i Baron o Lanberry

Panowie z Afromental przez lata mieli okazję współpracować w The Voice of Poland z najróżniejszymi gwiazdami. O uznanie uczestników rywalizowali m.in. z Michałem Szpakiem, Grzegorzem Hyżym, Margaret, Kamilem Bednarkiem, Edytą Górniak, Patrycją Markowską, Marysią Sadowską czy Sylwią Grzeszczak. Miejsce tej ostatniej zajęła Lanberry. Jak jej poszło?

Baron pozwolił sobie na szczerą recenzję. To seria zachwytów nad umiejętnościami koleżanki z obsady:

Mogę powiedzieć szczerze, bo tych osób przewijało się wiele w fotelach trenerskich, a my mamy tu paszport zasiedzenia, więc poznaliśmy prawie wszystkich. Lanberry świetnie się odnalazła w tej roli. To jest osoba, która jest wykształcona muzycznie, jest artystką estradową, studyjną, pisze teksty, komponuje.

Przyznał, że jego zdaniem autorka eurowizyjnych hitów Roksany Węgiel i Viki Gabor musiała oglądać poprzednie sezony show, bo doskonale odnalazła się jako jurorka:

Wjechała w ten program jakby obejrzała wszystkie sezony. Obycie, jej rola w tym programie, zupełny brak nadęcia, komunikacja z nami, szacunek. Lanberry wielkie brawa.

W tej sytuacji ciężko mówić o braku Lanberry w kolejnej edycji The Voice of Poland. Wyobrażacie sobie show bez niej?

Dalsza część artykułu pod wideo

Lanberry o udziale w kolejnej edycji The Voice of Poland

Lanberry o byciu trenerką w The Voice of Poland:

To była niesamowicie szybka, niczym iskra edycja. Ale też ogrom wrażeń. Będę wracać do niektórych wykonań, bo były naprawdę mistrzowskie. Praca na planie, to jak czułam się dzięki produkcji i uczestnikom, jak w domu. To jest coś, co zostaje w naszej głowie na zawsze.

Czy podjęłaby jakąś decyzję inaczej?

Ja wychodzę z założenia, że jeśli tak się stało, to tak się stało i nie wracamy do tego, bo można by było się zamęczyć. Ja jestem zwolenniczką bycia tu i teraz.

O udział w 14. edycji The Voice of Poland zapytaliśmy także samą zainteresowaną. Czy chciałaby ponownie zasiąść w fotelu jurora?

To jest dla mnie praca marzeń. Mogę to wykrzyczeć z całego serca, bo wspaniale się tutaj czułam. Naprawdę praca z taką dobrą energią – zarówno uczestników, produkcji, zespołu. To wszystko tworzy ten legendarny program. Byłabym zaszczycona.

Czy taka propozycja już padła?

Nie, nie. Na spokojnie. Dzisiaj był finał, więc jeszcze na spokojnie.

Cała rozmowa poniżej.


Baron, Tomson, Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk - Finał The Voice of Poland 13

Baron, Tomson, Justyna Steczkowska, Lanberry, Marek Piekarczyk - Finał The Voice of Poland 13

Lanberry - Finał The Voice of Poland 13

Lanberry - Finał The Voice of Poland 13

Lanberry - Finał The Voice of Poland 13

Lanberry - Finał The Voice of Poland 13

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×