Anna Popek kwitnie i nie ukrywa, co stoi za jej świetnym wyglądem. Zaskakująco skomentowała nowy związek

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek ma za sobą kilka burzliwych związków. Czy w końcu udało jej się znaleźć prawdziwą miłość? Co wpływa na jej dobre samopoczucie?

Anna Popek jest dziennikarką z imponującym stażem. Z telewizją związana jest od ponad 30 lat, a widzowie doskonale znają ją z wielu programów telewizyjnych i audycji radiowych. Gwiazda Telewizji Polskiej brała również udział w kilku formatach rozrywkowych. Mogliśmy oglądać jej poczynania w shows: Gwiazdy tańczą na lodzie, Taniec z gwiazdami i Ford Boyard.

Dziennikarka chroni swoją prywatność. Rzadko w wywiadach udziela odpowiedzi na tematy związane z rodziną, dlatego o jej życiu nie wiadomo obecnie zbyt wiele. Wiadomo jednak, że Anna ma za sobą kilka nieudanych relacji. Jej mężem był Andrzej Popek, z którym pozostawała w małżeństwie przez szesnaście lat. Mają dwie córki – Oliwię i Małgorzatę. W 2008 roku w ich związku pojawił się kryzys. Para przeżywała ciągłe rozstania i powroty, aż ostatecznie zdecydowała się na rozwód w 2011 roku. Dziennikarka ukrywała rozpad tej relacji przed mediami i zakończenie jej małżeństwa wyszło na jaw dopiero rok po rozwodzie.

Dziennikarka była widywana z Konradem Komornickim, który pracował w Kancelarii Prezydenta w Biurze Ochrony i Informacji. Ich związek przetrwał jednak zaledwie kilka miesięcy, a Konrad krótko po tym związał się z Odetą Moro, z którą ma synka Lwa. Nieoficjalnie mówi się, że powodem zerwania miały być zbyt duża presja narzucana przez Annę, która bardzo chciała ponownie wyjść za mąż. Młodszy partner najprawdopodobniej nie był jeszcze gotowy na tak poważne kroki.

Niedługo po zerwaniu media obiegła informacja o tajemniczym partnerze Anny Popek. Okazał się nim Tomasz Krupa, fotograf i menadżer w branży IT. Para, którą dzieliło 11 lat różnicy, pojawiła się wspólnie na premierze spektaklu Blef w Teatrze Kamienica we wrześniu 2019 roku. Niestety i ta relacja nie przetrwała, a o rozstaniu prezenterka poinformowała na swoich social mediach.

Anna Popek o związku i samopoczuciu

Anna Popek skończyła w czerwcu 54 lata. Nie podlega dyskusji, że nadal jest piękną i atrakcyjną kobietą, która przyciąga spojrzenia mężczyzn. Czy gwiazda TVP odnalazła w końcu prawdziwą miłość? Postanowiliśmy zapytać ją, czy nadal jest singielką.

Nie komentuję.

Jak tłumaczy swój piękny wygląd?

Na pewno służy mi spokój, wypoczynek. Niedawno wróciłam z Krokowej, gdzie się odbywał festiwal filmów kostiumowych, przebywać w towarzystwie miłych osób. To naprawdę dobrze wpływa na nastrój i na wygląd też.

Jak myślicie, czy Anna znalazła tego jedynego?


Anna Popek - premiera filmu Wrobiony

Anna Popek - premiera filmu Wrobiony

Anna Popek

Anna Popek

Anna Popek – premiera książki

Anna Popek – premiera książki "W niewoli Tindera" Aldony Wleklak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×