Agnieszka Sienkiewicz jeszcze nie wróciła do formy po ciąży. Tłumaczy dlaczego [WIDEO]

Agnieszka Sienkiewicz w wywiadzie dla Jastrząb Post zdradziła, jak dochodzi do formy po porodzie. Powiedziała tez kilka ważnych słów do wszystkich młodych mam.

Agnieszka Sienkiewicz po raz pierwszy po porodzie pojawiła się na ściance. Mimo, że jej ciało nie jest jeszcze takie jak przedtem, to nie jest to dla niej najważniejsze. Apeluje do kobiet, aby dały sobie czas i nie prześcigały w walce o szybki powrót do sylwetki po urodzeniu dziecka:

Jestem jeszcze trochę nieobecna. Trzeba się przestawić, a ja jednak jestem głową z dziećmi. Dla mnie to wszystko jest szokujące. Jestem orędowniczką tego, że powinniśmy dać kobietom w spokoju dochodzić do siebie. Nie jesteśmy zobowiązane, żeby zawsze po ciąży wyglądać tak, jak przed. Oczywiście zdaje sobie sprawę, że moje ciało jest moim narzędziem pracy. Wróciłam powoli na plan i jest to dla mnie ważne, aby czuć się dobrze w swoim ciele. Jestem absolutnie przeciwna tej presji jaką się wywiera, żeby pokazywać się jak najszybciej z tym płaskim brzuchem, żeby wymagać od kobiet, aby w połogu wyglądały jak petarda. Odpuśćmy trochę my kobiety- kobietom. Bo to raczej nie mężczyźni tego wymagają, tylko kobiety.

Agnieszka szczerze przyznaje, że nie wróciła jeszcze do swojej sylwetki sprzed ciąży, ale nie zamierza się z tym śpieszyć:

Jedyną dietą są dzieci. Ja jestem nadal dużo okrąglejsza niż byłam przed porodem. Mam kilka ulubionych ciuchów i bardzo chciałabym w nie wejść, natomiast wydaje mi się, że jeżeli 9 miesięcy tyjemy, to dajmy sobie prawo, bo ciało się długo regeneruje. Staram się akceptować siebie również większą i nie do końca taką, jaką byłam przed ciążą, bo wiem, że moje ciało ma teraz dużo ważniejsze zadanie niż bycie szczupłą. Ma wykarmić i być silne.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Katarzyna Glinka jest w ciąży! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka


Agnieszka Sienkiewicz z grzywką

Agnieszka Sienkiewicz z grzywką

Agnieszka Sienkiewicz – wybory parlamentarne 2019

Agnieszka Sienkiewicz – wybory parlamentarne 2019

Przyjaciółki odcinek 159, Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)

Przyjaciółki odcinek 159, Dorotka (Agnieszka Sienkiewicz)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×