NewsyZ ostatniej chwili: Ewa Tylman nie żyje!

Z ostatniej chwili: Ewa Tylman nie żyje!

Zatrzymany w sprawie Ewy Tylman jest modelem
Zatrzymany w sprawie Ewy Tylman jest modelem
Karolina Stęclik
02.12.2015 10:00, aktualizacja: 02.12.2015 10:28

Sprawą zaginięcia Ewy Tylman od kilku dni żyła cała Polska. Policjantom udało się odtworzyć przebieg wieczoru, w którym zaginęła Ewa Tylman. 26-latka była na imprezie firmowej, z której wyszła z kolegą. Odwiedzili następnie jeszcze trzy lokale. Później byli widziani przez świadków na jednej z miejskich ławek. Potem chłopak odszedł w inną stronę, a Ewa Tylman udała się w drogę do domu. Musiała przejść przez most Rocha nad Wartą.

Poszukiwania trwały kilka dni, rodzice zaginionej byli w stanie poruszyć niebo i ziemię, żeby dowiedzieć się, gdzie znajduje się ich córka i w jakim jest stanie.

Chociaż w mediach pojawiały się informacje sugerujące porwanie, funkcjonariusze uważali, że najbardziej prawdopodobna była wersja nieszczęśliwego wypadku. Mieli rację. Niestety policja właśnie podała wstrząsającą informację: Ewa Tylman nie żyje.

Prowadzone są działania procesowe oraz działania poszukiwawcze. Jesteśmy przekonani, że Ewa Tylman nie żyje. Ciało kobiety znajduje się najprawdopodobniej w rzece Warcie - zdradził inspektor Borowiak.

Podejrzenia padają na mężczyznę, który odprowadzał tej nocy Ewę Tylman do domu:

Zatrzymany to osoba, która po raz ostatni miała kontakt z Ewą Tylman przed jej zaginięciem. Mężczyzna towarzyszył jej w spotkaniu towarzyskim oraz towarzyszył jej po wyjściu z niego - dodał 
Zatrzymany w sprawie Ewy Tylman jest modelem
Zatrzymany w sprawie Ewy Tylman jest modelem
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także