NewsyDominika Chorosińska chciała handlować maseczkami? Szokujące informacje na temat pani minister

Dominika Chorosińska chciała handlować maseczkami? Szokujące informacje na temat pani minister

Dominika Chorosińska
Dominika Chorosińska
01.12.2023 07:47, aktualizacja: 01.12.2023 10:32

Dominika Chorosińska najpewniej niezbyt długo będzie cieszyć się nową posadą w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Jednak na jaw wyszły właśnie jej inne ambicje, związane z handlowaniem maseczkami.

Dominika Chorosińska chciała handlować maseczkami?

Niedługo ma zacząć działać sejmowa komisja śledcza, która zajmie się wszystkimi aferami z czasu pandemii. A tych było całkiem sporo. Teraz okazuje się, że w jedną z nich mogła być zamieszana nowa pani minister.

Serwis Poufna Rozmowa opublikował wiadomości e-mail, jakie rzekomo miała wysyłać Dominika Chorosińska do Michała Dworczyka.

Michale, koleżanka dziennikarka przekazała mi wiadomość, że jest człowiek, który przywiózł 1 mln certyfikowanych maseczek. Może ty będziesz wiedział, co z tym dalej zrobić - można w nich przeczytać.

Podany w wiadomościach numer certyfikatu został anulowany, ze względu na to, że nie wypełniono wszelkich wymaganych do jego uzyskania procedur.

Sprawę na Portalu X (dawniej Twitterze) ogłosił także polityk PO, Dariusz Joński.

Talenty Dominiki Chorosińskiej

Chorosińska jest dyplomowaną aktorką akademii krakowskiej. Można było podziwiać ją w produkcji "M jak Miłość". Wystąpiła też w pierwszej edycji programu "Jak oni śpiewają", prezentując talent wokalny i taneczny. Gwiazda wzięła także udział w kampanii reklamowej akcji "Wierność jest sexy", choć wcześniej nagłośniła swój romans, którego owocem jest jedno z jej dzieci.

Okazało się jednak, że Dominika Chorosińska sprawdza się także jako polityczka i została posłanką na Sejm IX i X kadencji. Czyżby jej działalności miała się teraz przyglądać komisja śledcza?

Co o tym sądzicie?

Dominika Chorosińska
Dominika Chorosińska
scena z: Dominika Chorosińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
scena z: Dominika Chorosińska, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA
Dominika Chorosińska
Dominika Chorosińska
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także