NewsyŚlub Anny Przybylskiej z biznesmenem owiany był tajemnicą, aż do teraz! Rodzina po prawie 20 latach ujawniła intrygujące szczegóły

Ślub Anny Przybylskiej z biznesmenem owiany był tajemnicą, aż do teraz! Rodzina po prawie 20 latach ujawniła intrygujące szczegóły

Anna Przybylska audiobook książki
Anna Przybylska audiobook książki
Aneta Błaszczak

23.09.2017 16:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O Ani Przybylskiej bardzo dużo zostało już napisane i powiedziane. Wszyscy, którzy znali aktorkę są zgodni co do tego, że była wyjątkowym człowiekiem - dobrym, pomocnym, empatycznym i nigdy nie narzekającym. Ci, którzy z nią współpracowali, cenili jej profesjonalizm i skromność, zaś ci którzy mieli z nią do czynienia prywatnie, pamiętają jej uśmiech, życzliwość, radość życia i spontaniczność. 

To właśnie ta ostatnia cecha przywiodła ją do ołtarza w 2000, u boku zakochanego tenisisty Dominika Zygry. Dominik był trójmiejskim biznesmenem i tenisistą, cztery lata starszym od Ani. Sam tak opowiadał o ich pierwszym spotkaniu:

"Mieliśmy wspólnych znajomych, ale to w niczym nie ułatwiało mi sytuacji (...) Któregoś dnia zobaczyłem Anię u naszej wspólnej znajomej. Stała w drzwiach, ubrana w długą niebieską suknię. To dla mnie był ten moment."

Na pierwsza randkę umówili się u Ani w domu:

"Postanowiłam go przywitać bez makijażu, niech zobaczy jak wyglądam naprawdę" - wspominała potem aktorka.

Jednak brak makijażu, co zrozumiałe, nie zniechęcił tenisisty - para zaangażowała się w związek tak mocno, że po dwóch miesiącach postanowili wziąć ślub! Siostra Ani, Agnieszka znalazła obrączkę ("zaręczynową") i przybiegła do matki, pani Krystyny, która była w szoku

Co to za obrączka? Co to za kolega? - dopytywała
Taki kolega, że dopiero co zaczęli się spotykać, byli razem może dwa miesiące. Raptem ze dwa arzy był u nas w domu. To brzmiało tak jakby totalnie postradali rozumy. (...) Patrzyłam na nią jak na kosmitkę, jak na nieokrzesanego dzieciaka. Ale to była cała Anka - łatwowierna i w gorącej wodzie kąpana. - wspomina Agnieszka w książce biograficznej.

Tymczasem Ania była bardzo zaangażowana i uważała, że "w poprzednim życiu byli rodzeństwem". Dwudziestoletnia wówczas aktorka uważała, ze "to ten jedyny" i nie chciała czekać. Do spotkania rodzin doszło przed Wigilią, a młodzi chcieli na początku, żeby ceremonia odbyła się jeszcze tego roku. Rodzice stanowczo zaprotestowali i ostatecznie uroczystość obyła się w czerwcu.

(...) oni czekając na ten ślub dość często się kłócili. I to dosłownie o wszystko, o najmniejsze bzdury, to nie miało racji bytu - opowiada siostra Ani.

Ślub Anny Przybylskiej - jak wyglądał?

Czerwcowy ślub aktorki z tenisistą był bardzo skromny, rodzina Ani od razu uprzedziła, że nie stać ich na wystawne wesela. To wtedy przy Ani po raz pierwszy pojawili się paparazzi, ale na ślub przyszli też obcy ludzie, fani aktorki. Po ceremonii goście, których było koło 25 osób, pojechali na obiad do hotelu, po którym młodzi przenieśli się jeszcze do ulubionego klubu Ani w Sopocie - Non Stopu. 

Ania po ślubie przyjęła nazwisko Dominika, "Przybylska" używając jako pseudonimu artystycznego. Para rozwiodła się po roku i Ania związała się potem z Jarosławem Bieniukiem... a resztę znacie.

Całą historię przeczytacie w książce Ania. Biografia Anny Przybylskiej, której premiera już 27 września.

Obraz
Anna Przybylska - okładka biografii. Książka "Ania"
Anna Przybylska - okładka biografii. Książka "Ania"
  • Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w programie Kuby Wojewódzkiego? Informacja nieprawdziwa
  • Kasia Bujakiewicz i Anna Przybylska były przyjaciółkami
  • Slider item
  • Pierwszy casting młodej Anny Przybylskiej
  • Anna Przybylska na okładce amerykańskiego Cosmopolitana
  • Kasia Bujakiwicz i Anna Przybylska były przyjaciółkami
  • Daleko od noszy Anna Przybylska i Paweł Wawrzecki
  • Anna Przybylska z dziećmi na okładce Vivy!
[1/8] Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka w programie Kuby Wojewódzkiego? Informacja nieprawdziwa
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także