NewsyDoda planuje pogodzić się z Justyną Steczkowską na Festiwalu w Opolu?

Doda planuje pogodzić się z Justyną Steczkowską na Festiwalu w Opolu?

Doda planuje pogodzić się z Justyną Steczkowską na Festiwalu w Opolu?
Karolina Stęclik

21.05.2016 20:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie od dziś wiadomo, że Doda i Justyna Steczkowska nie darzą się sympatią. Wszystko zaczęło się w 2008 roku w programie Gwiazdy Tańczą na Lodzie, w którym Doda była jurorką, a Justyna prowadzącą. Słowa krytyki, jakie Dorota Rabczewska rzucała w stronę swojej koleżanki z branży sprawiły, że dzisiaj obie unikają się jak ognia. Niestety wielkimi krokami zbliża się ich konfrontacja. Obie wokalistki wystąpią bowiem na nadchodzącym festiwalu w Opolu. Zarówno Doda, jak i Justyna nominowane są w plebiscycie Złote Opole.

W mediach od razu pojawiły się spekulacja odnośnie tego, jak będzie wyglądało spotkanie gwiazd. Dziennik Fakt postanowił zapytać blond artystkę bezpośrednio o to, czy jest szansa, aby piosenkami pogodziły się:

Ja w ogóle nie rozumiem takiego pojęcia, jak strach przed konfrontacją. Ja nigdy nikogo nie zaczepiam, jeśli ktoś mnie nie zaczepia. Tak też było parę lat temu. Mi się już to znudziło. Ja w ogóle nie pamiętam, o co poszło, więc głupotą jest biegać po tej arenie opolskiej i szukać się, żeby sobie dogryzać. Ja myślę, że nikomu się nie będzie chciało. (...) Pewnie, że mogę wyciągnąć rękę. To jest w ogóle dla mnie totalny luz. Wiem, że ludzie pragną igrzysk i ja im to dam. Natomiast prywatnie nie ma we mnie rywalizacji.

Czy to oznacza, że widzowie Telewizji Polskiej będą świadkami rozejmu między Dodą a Justyną? To mogłoby być ciekawe...

Doda chce pogodzić się z Justyną Steczkowską?
Doda chce pogodzić się z Justyną Steczkowską?
Doda chce pogodzić się z Justyną Steczkowską?
Doda chce pogodzić się z Justyną Steczkowską?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także