NewsyKsiążę William oniemiał na widok prezentu od księżnej Kate! Czegoś tak pięknego nie zapomni do końca życia!

Książę William oniemiał na widok prezentu od księżnej Kate! Czegoś tak pięknego nie zapomni do końca życia!

Księżna Kate i książę William
Księżna Kate i książę William
Rafał Matuszczak

25.06.2019 13:11, aktual.: 25.06.2019 19:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kilka dni temu książę William obchodził swoje 37. urodziny. Z tej okazji w pałacu zostało zorganizowane przyjęcie, na którym nie zabrakło najważniejszych osób rodziny królewskiej. Choć ten dzień miał być radosny, w pewnym momencie coś poszło nie tak.

Tradycją jest bowiem, że każdy składa sobie nawzajem życzenia. Często odbywa się to za pomocą social mediów. Williamowi życzenia przesłali jego ojciec z księżną Camillą, ale... nie zrobili tego książęta Sussexu. To tylko podsyciło krążące od dawna i tak plotki, że miedzy braćmi i ich żonami nie dzieje się najlepiej. Solenizant nie miał jednak zamiaru zaprzątać sobie tym głowy. Nic dziwnego, prezent jaki otrzymał potrafi wzruszyć do  łez.

Okazuje się, że Kate, wraz z George'em i Charlotte przygotowali głowie rodziny zrobiony ręcznie album z obrazkami namalowanymi przez najmłodszych:

Kate i dzieci przygotowały duży album z obrazkami, które narysowały, kolażami, zdjęciami, czy kolorowankami. Wszystkie ich prace z całego ostatniego roku. Wykonanie zajęło dużo pracy i wysiłku, prezent ma dużą sentymentalną wartość – donosi The Sun.

Radość taty musiała być olbrzymia i wcale nie zdziwimy się, jeśli poleciały mu łzy wzruszenia. W końcu oryginale prezenty od serca sprawiają najwięcej radości.

  • Mandatory Credit: Photo by Tim Rooke/REX (10231454ad)  Catherine Duchess of Cambridge and Prince William at Caernarfon Coastguard Search and Rescue Helicopter Base  Prince William and Catherine Duchess of Cambridge visit to Wales, UK - 08 May 2019
  • Księżna Kate i Książę William na mszy
  • Paweł Adamowicz księżna Kate i ksiażę William. Fot. Facebook
  • Willem Marx był ostatnim chłopakiem księżną Kate zanim poznała księcia Williama
  • Księżna Kate i książę William na mszy w Westminster Abbey
  • Księżna Kate w turkusowej sukience Emilia Wickstead w BBC
  • Kate Middleton, Książę William, Elżbieta II / Instagram
  • Księżna Kate i książę William z dziećmi w Austrii na nartach
[1/8] Mandatory Credit: Photo by Tim Rooke/REX (10231454ad) Catherine Duchess of Cambridge and Prince William at Caernarfon Coastguard Search and Rescue Helicopter Base Prince William and Catherine Duchess of Cambridge visit to Wales, UK - 08 May 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także