NewsyCo Krzysztof Rutkowski dostał na swoją komunię? Usiądźcie. Lista jest długa

Co Krzysztof Rutkowski dostał na swoją komunię? Usiądźcie. Lista jest długa

Krzysztof Rutkowski od dziecka opływy w luksusy
Krzysztof Rutkowski od dziecka opływy w luksusy
Źródło zdjęć: © Instagram

27.05.2024 18:22, aktual.: 27.05.2024 21:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krzysztof Rutkowski od najmłodszych lat był rozpieszczany przez rodziców. W nowym wywiadzie zdradził, co otrzymał od nich na pierwszą komunię świętą. Nie można powiedzieć, żeby żałowali grosza.

Krzysztof Rutkowski jest najsłynniejszym polskim detektywem. Od dobrych kilku lat media plotkarskie wciąż go opisują, głównie za sprawą niebywałego majątku, jaki zgromadził przez kilka dekad pracy zawodowej. Niedawno tematem numer jeden była impreza z okazji pierwszej komunii jego syna – Krzysztofa juniora.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Ile Krzysztof Rutkowski wydał na pierwszą komunię dziecka?

W rozmowie z Jastrząb Post Rutkowski zdradził, ile dokładnie wyniosła go organizacja komunii, połączonej z jego ślubem kościelnym z żoną. "Kosztowała mniej więcej pół miliona złotych. To pełne koszty tej imprezy. Z samochodami i z tym wszystkim, co towarzyszyło tej komunii. To jest wysoka kwota" – zdradził milioner.

Przypomnijmy, że potomek Rutkowskich został obsypany prestiżowymi prezentami, w tym BMW E36, samochodem elektrycznym oraz luksusowym zegarkiem.

Co sam Krzysztof Rutkowski dostał na swoją komunię?

Oczywiście detektyw szedł do swojej pierwszej komunii dobrych kilka dekad temu. Do tej pory pamięta jednak, co dostał wtedy od rodziców. Opowiedział o tym w rozmowie z reporterką portalu Świat Gwiazd. "Dostałem rower, zegarek, aparat fotograficzny, jakieś kieszonkowe – wcale nie takie najgorsze. W związku z tym ja miałem cudowne dzieciństwo. To, co rodzice dla mnie zorganizowali, było z takim samym zaangażowaniem i z takim sercem, jak to, co my zrobiliśmy dla juniora" – wyjawił.

Kim byli rodzice Krzysztofa Rutkowskiego?

W jednym z wcześniejszych wywiadów dla Świata Gwiazd Rutkowski ujawnił, kim byli jego rodzice. Ojciec był komendantem posterunku milicji, podczas gdy matka pracowała jako kierowniczka urzędu stanu cywilnego. Zapewnił wtedy, że "nigdy nie zaznał biedy w swoim życiu" i że "miał wszystko, czego dziecko może zapragnąć".

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także