PaparazziCeline Dion w drogiej piżamie (!) wychodzi z hotelu. Chwilę później spotyka fankę… Żadna gwiazda nie zrobiłaby tego, co ona!

Celine Dion w drogiej piżamie (!) wychodzi z hotelu. Chwilę później spotyka fankę… Żadna gwiazda nie zrobiłaby tego, co ona!

Celine Dion paparazzi
Celine Dion paparazzi
Aneta Błaszczak

05.07.2017 13:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Celine Dion jest gwiazdą niezwykłego formatu - niesamowity głos, charyzma, talent, wszystko to, co powinna mieć prawdziwa artystka.. Piosenkarka, której mąż zmarł ponad rok temu na raka, bardzo przeżyła jego śmierć. Przez kilkanaście miesięcy diwa nosiła tylko czerń, nie występowała publicznie i nie brylowała na ściankach. Rzadko rozmawiała z mediami, a jeśli już, to z całą szczerością mówiła o swoim smutku i tęsknocie za Rene Angelilem, z którym byli razem od początku jej kariery.

Ostatnio zachwycone media odtrąbiły wielki come back gwiazdy, która powoli wracała do normalności po przebytej żałobie. Zdjęcia Celine zaczęły ukazywać się w mediach, gwiazda zaczęła rozmawiać z dziennikarzami i częściej się uśmiechać, ba! nawet zgodziła się, żeby Vouge umieścił jej nagie zdjęcie na swojej stronie!

Jednak tym razem media zadają sobie pytanie, czy Celine trochę nie przesadziła... Paparazzi przyłapali ją jak wychodzi z luksusowego hotelu w Paryżu... w piżamie Louis Vuitton!

Gwiazda nie ma jednak na sobie rozciągniętej bawełny i wsuwanych kapcioszków. Celine do granatowej piżamy dobrała dyskretną, ale widoczną biżuterię - kolczyki, zegarek i pierścionki, szarą Birkin Bag i jasne, skórzane szpilki. Całość stylizacji uzupełniły wielkie okulary.

Wychodząc z hotelu Celine dostrzegła swoją fankę, która z okna zaczepiała ją wyznaniami o miłości. Artystka podeszła do kobiety, wyciągnęła przez okno i przytuliła. O jej niezwykłym geście pisze dzisiaj większość francuskich dzienników.

Cieszymy się niezwykle, że gwiazda wraca do formy po tak trudnym czasie w życiu, jednak czy na pewno musi wracać w PIŻAMIE?

Celine Dion w Paryżu w drogiej piżamie
Celine Dion w Paryżu w drogiej piżamie
Fanka Celine Dion w Paryżu
Fanka Celine Dion w Paryżu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także