Cara Delevingne otwarcie o walce z depresją i "wewnętrznym samobójstwie". Gwiazda ma za sobą bardzo trudny czas
Cara Delevingne to brytyjska modelka i aktorka. Wystąpiła m.in. w filmie Legion samobójców. Jest wnuczką angielskiego prezesa English Heritage sir Jocelyna Stevensa, wydawcy magazynu Queen i założyciela Radio Caroline.
16.03.2021 | aktual.: 17.03.2021 01:49
Cara jest obecnie jedną z najbardziej znanych na świecie modelek. Dzięki swojej charakterystycznej urodzie i niezwykłej osobowości była porównywana między innymi do Kate Moss. Delevingne jest twarzą kampanii beauty marki Burberry, pojawiała się również na wybiegach takich marek jak: Moschino, Jason Wu, Oscar De la Renta, Chanel, Dolce & Gabbana, Fendi, Stella McCartney czy Victoria's Secret. W 2013 roku wzięła udział w kampanii polskiej marki Reserved.
Cara Delevingne o poszukiwaniu tożsamości seksualnej
28-letnia modelka i aktorka pojawiła się w podcaście Gwyneth Paltrow. Opowiedziała o swojej drodze do odnalezienia siebie i swojej tożsamości seksualnej:
Uważała, że bycie w związku z osobą tej samej płci jest niesmaczne:
Potem opowiedziała o swoich traumatycznych doświadczeniach w procesie odnajdowania swojej tożsamości:
Dodała, że obecnie definiuje siebie jako osobę panseksualną. Nie jest to jednak dla niej ciągle do końca łatwe:
Opowiedziała także o tym, jak grała w świecie modelingu, żeby się wpasować:
Fani Cary Delevingne są w wielkim szoku. Z jednej strony podziwiają modelkę za jej wyznanie, z drugiej martwią się, że za zdjęciami w drogich stylizacjach i z szerokim uśmiechem na twarzy mogą skrywać się kolejne wewnętrzne dramaty, o których gwiazda nie informuje nikogo. Słowa wsparcia i otuchy płyną do niej szerokimi strumieniami.
Co to jest panseksualizm?
Według definicji GLAAD, amerykańskiej organizacji osób LGBT, panseksualista to osoba, która ma zdolność tworzenia trwałych – fizycznych, romantycznych i/lub emocjonalnych – relacji z osobami jakiejkolwiek płci kulturowej. Panseksualista swoje pożądanie kieruje wyłącznie wobec dorosłych osób, jednak bez względu na ich płeć i orientację seksualną.